Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ahogy jön a karácsony ti is...

Ahogy jön a karácsony ti is egyre rosszabbul érzitek magatokat? :C

Figyelt kérdés

2017. dec. 22. 14:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, mert bármennyire is szeretem a családomat, rettentően elfáradok tőlük, ha összejönnek. És nem bírok ellenállni a kajálásnak, és mindig gyomorégés lesz a vége. :S
2017. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igazából nem az ünnep zavar, hanem a rohanás/készülődés/szervezés/vásárlás és egyéb körülötte forgó felhajtás.
2017. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem, egyre jobban vagyok. Legalább az életemben történik valami változás ilyenkor.
2017. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én már nem, mert roppantul de nem érdekel, hogy karácsony van. Az egész életem egy nagy stressz, ebbe meg már beleuntam, ebbe a karácsony mizériába.
2017. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem, miért engedném meg, hogy zavarjon a karácsony? OK, próbáltam mézest sütni és az kicsit stresszes, mert még nem jöttem rá az íróka titkaira s én amúgyis elégetek bármit, ha nem ügyelek, de most már megvan és amúgyis megettem a selejteket :D A fellépéseket letudtam a kórussal, most béke van és nyugalom s ez már így is lesz.

24-én családi karácsony, 4 fő és mindenki elég normális. Enni kb. úgy eszem, mint más szénhidrátosabb időszakokban, a kalóriaigényem karácsonykor se több, jóllakom egy ponton. Idén még normálisan eszem, a karácsony előtti napokban ezt elősegítendő táplálkozom (nem extrém szénhidrátszegény, bár én ezt a váltást is bírom valamelyest s nem sok süti és kalória, mert akkor karácsonykor alig tudnék enni s az sem esne olyan jól).


Ha bajom lenne a családdal, itthon maradnék. Beteg dolog elrontani a saját karácsonyunkat "illendőségből" vagy tudom is én, miért.

2017. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
55%

Alapból álszentnek tartom az ünneplést, ajándékozást. Év többi napján kellene normálisan bánni a családdal, meg bármikor lehet ajándékot venni amire szüksége lehet. Sok felesleges kacat meg pénzkidobás.

Idegbeteg készülődés, takarítás, főzés, aki elvárja, hogy legyen 6 fogásos menü, nem elég 2-3 rendelt pizza, inkább ne is jöjjön. Semmi értelme olyanokat hívni, látogatni akikre év közben nem vagyunk kíváncsiak vagy ránk szrik magasról. Ott van az év többi napja is...

2017. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A karácsony Jézus születéséről szól elviekben, ehhez képest az emberek azon versengenek, ki tud több, meg drágább ajándékot vásárolni, meg melyik szállodában, wellnessbe karácsonyozzanak.Sajnos az anyámba is benne van ez a hülyeség. Miközben viszonzatlanul marad lehet azt mondani az igyekezet állandóan. Ha karácsony akkor szórja a pénzt két kézzel, kajára, ajándékra, mintha az égből hullana, miközben lenne helye máshol is, és azt ami igazán fontos lenne azt nem veszi észre, teljesen felesleges dolgokra megy el ilyenkor a sok pénz. Ha rajtam múlna, mindent de mindent másképp csinálnék. Nem is tudok örülni.
2017. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Olyan embereknek csinál karácsonyt , meg kedveskedik, akiknek amúgy is van. Utána meg itt marad(unk) a nyomorúságba, hát örüljön az ember. A v..lagam van már tele.*
2017. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én szeretem a karácsonyt, és várom is, viszont az kicsit szomorúan tölt el, hogy nincs senki mellettem.... Csak egy kis törődésre vágyok :(
2017. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Alig váom már,hogy vége legyen. Az egész egy kényszeres hülyeség.
2017. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!