Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek kb folyamatosan...

Akiknek kb folyamatosan vannak párkapcsolataik nekik boldogabb, tartalmasabb életük van?

Figyelt kérdés
Nekem pl évek telnek el mire randira találok lányt, így sokszor szomoru vagyok. Akiknek tini kora óta csak pár hónap kihagyással mindig van kapcsolata ő boldogabb, meg sok jót megélt ezáltal?
2022. dec. 18. 08:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem külső szemmel nem ez a tapasztalatom, bár most olyanokra gondolok, akik sokadik kapcsolatukon vannak túl. Ez mintha függőség lenne egyeseknél, csak az a gond, hogy amit az előző kapcsolatban elrontottak, azt kb. ugyanúgy csinálják továbbra is.
2022. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%
Nekem igen, tartalmasabb. Voltam vagy 4 évig egyedül. Most arra visszagondolva szörnyű volt, így az ünnepek tájékán. Olyankor még a haverok/barátok is a családjukkal, párjukkal vannak. Nem illik zavarni őket.
2022. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem akik boldogak és számukra tartalmas életet élnek, azoknak van boldogabb, tartalmasabb életük, függetlenül, hogy van-e társuk, ha egy társ mellett boldogak,..., akkor úgy.
2022. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kevés az az ember, aki a kapcsolatban levést, párkapcsolati státuszát nem köti össze az értékességgel, magamat is beleértve természetesen. Ha valaki szingli, az = nem kellek senkinek annyira, hogy én legyek neki a legfontosabb, nem vagyok értékes, nem vagyok szerethető, nem vagyok elég. A fejekben. Valószínűleg ez hibás megközelítés. A kérdésre a válaszom ez, aki folyamatosan párkapcsolatban tudja magát élete során, nem biztos, hogy boldogabb, de ő maga is azt hiheti és a körülötte levő emberek is.
2022. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Egy jó kapcsolatban nyilván boldogabb az ember, mint egyedül, de hidd el, hogy a legtöbb kapcsolat nem épp jó. Nem feltétlen boldog, aki kapcsolatban van és a szingliség sem jelent boldogtalanságot. Nekem vannak barátaim, hobbijaim, egyedül is mindig elvoltam. A nem jó kapcsolatoknak pedig hamar véget vetettem. Te magad döntöd el, hogy boldog vagy-e vagy sem, ez nem párkapcsolattól függ.
2022. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Én még nem láttam olyat, hogy valaki véget vet hamar egy kapcsolatnak, ami nem jó. Ötös, szerintem te kivételes vagy, ha valóban így csinálod, a saját észrevételem, hogy a legtöbb ember félelemből vagy érdekből nem vet véget semmilyen rossz kapcsolatnak.
2022. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Annak van boldog élete, aki párkapcsolatban szeretne élni és abban él, vagy annak, aki nem szeretne párkapcsolatban élni és nem abban él.
2022. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
7-es, ez nagyon nagy. Igazad van. :)
2022. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Valóban azoknak van boldog, tartalmas életük, akik úgy élnek, ahogy ők szeretnének.
2022. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%

#9:

Nem, nem..., pontosan azoknak, akik nem élnek úgy, ahogy nem szeretnének! ;)

2022. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!