Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor buszon utazok és egy...

Amikor buszon utazok és egy számomra kellemetlen alak száll fel, bunkóság ilyent gondolni?

Figyelt kérdés

Hogy ez de kellett ide...


Nem kimondani meg kimutatni, csak simán gondolatban, vagy gondolni mások is szoktak ilyeneket?


2022. dec. 19. 04:57
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Én állandóan ilyen vagyok, sugárzik rólam a jóindulat 😃 Néha ki is mondom ennak-annak. Kaptam régen én is eleget, ők se érezzék jól magukat. Pokokba velük karácsony másnapján. 😃
2022. dec. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Szerinted az emberek belelátnak a fejedbe és tudják, hogy milyen hülyeségeket gondolsz róluk?


#1:

Ennyi ésszel majd ezek után is fogsz kapni eleget, és meg is fogod érdemelni.

2022. dec. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pacsi, nyugi: én is, és szerintem más is szokott ilyet gondolni. Az plusz poén, ha épp a közelembe ül. Ezért nem érdemes felvenni a zemberekkel a szemkontaktust ilyen esetekben, mert mint valami hívójelzés, úgy működik az egész.
2022. dec. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi bajod van az illetővel?
2022. dec. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az.
2022. dec. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
33%
Maga a gondolat még nem bunkóság szerintem, amíg ki nem mondod/mutatod. Nekem is felvillan az ópaszmek a fejemben sokszor, amikor felszáll valaki büdösen, részegen vagy ordító gyerekkel, faarccal bámulok továbbra is ki az ablakon, miközben gondolatban azt számolgatom, hogy hány töltény kellene.
2022. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Gondolni azt gondolsz amit akarsz, gondolni barmit lehet

Ha buszon meglatok egy jo csajt azt gondolom hogy bevinném az erdobe es szétszexelném de igazabol nem csinanek ilyet

2022. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!