Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt szakítás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt szakítás után az emberek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, a korombeli fiatalokon is meg úgy majdnem mindenkin, hogy szakítás után egyből úgy kezelik a kapcsolatot, mintha meg sem történt volna. Például egyből letörölnek minden közös képet, hirtelen teljesen megváltoznak, elkezdenek bunkózni exükkel, akivel amúgy csak 1 napja vannak még külön.. Én is tapasztaltam már nem egyszer.

Miért kell szívtelennek lenni? Azt hiszik vajon így gyorsabban túl lesznek rajta?



2019. aug. 14. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Könnyebb úgy felejteni/továbblépni, hogy minden emléket megsemmisítesz. Szerintem ebben semmi szívtelen nincs.
2019. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtartod a képeket, csak nézegetni fogod őket. Ő a múlt, nem ment, lekell zárni mindenképp. Igen, könnyebben megy a túllépés ha a képeknek is oda, keresik egymást és nem olvassák vissza azmagad üzeneteket. Ha a szakítás egy komolyabb próbléma miatt volt,egyik félt megsértette nYilván nem fog kedves emlék neki az illető és nem tud róla jut mondani már. Az meg gyerekes mondjuk aki ok nélkül utálja már a másikat csak mert szakítottak.
2019. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csak emlékekre gondolok, hanem az egész viselkedésre. Egyszerűen undorító, mindenki csak játsza magát manapság.
2019. aug. 14. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá Kölyök. Egyébként régen sem volt másképp. Pl ott volt anyám legjobb barátnője, gyűlöltük egymást, mégis mindig amikor találkoztunk, meg kellett játsszuk, hogy kedveljük egymást.
2019. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Dehog csinálja mindenki ezt.
2019. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szakítottunk a barátommal kb 1 hétbe telt, hogy letöröltük a közös képeinket. Soha nem bunkóztunk egymással, pedig 1 hónapba se telt és lett új barátnője. (Akit amúgy nem szeretett, csak felejteni akart de az mellékes jelen esetben)

Azóta is jóban vagyunk és szoktunk beszélgetni is :)

Mindenki máshogy dolgozza fel a szakítást és nyilván az indok sem mindegy. Ha pl megcsalnak valakit, szerintem érthető ha utána utálkoznak..

De pl a mi esetünkben semmi ilyesmiről nem volt szó hál' Isten.

Felejteni lehet utálat és bunkózás nélkül is

2019. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!