Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai kb. 20-30 éves fiúk...

A mai kb. 20-30 éves fiúk miért szeretnek idősebbnek látszani hogy szakállat növesztenek?

Figyelt kérdés

Akiket ismerek azok vagy egyetemre járnak vagy informatikusok, csomagküldő szolgálatnál és egyéb helyen dolgoznak.

Mindnek valameddig érő szakálla van, valamelyiknek a melléig ér.

Számomra taszitó, mert olyan erőltetett hogy idősnek szeretne kinézni a korához képest.

Lehet az idősebb korosztály könnyebben elfogadja őket és nem nézik kezdő gyereknek.

Nekem a szakállas pasik nem jönnek be, de ha még is véletlenül eszemet venné a szerelem, akkor elfogadnám, csak ne úgy nézzen ki annyira mint Mózes. 😅



2022. dec. 24. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Most ez a divat. Egy tizenpár éves gyereknél lehet röhejes, de egy huszonévesnél nem.

Ízlésbeli kérdésben amúgy semmi értelme vitát nyitni, mert ami az egyiknek tetszik a másiknak nem, senkinek nem fognak igazat adni. Ha pedig provokálni akarsz, oda-vissza meg lehetne kérdezni, hogy a lányok miért úgy néznek ki (a közösségi médiában feltűnő leginkább), mintha futószalagon gyártották volna őket (ajakfeltöltés, szögletes áll, faceapp stb.).

2022. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
A gyk-n ha egy férfi kérdező kifogásolja egy nő, vagy a nők egy csoportjának a külsejét, azonnal nekirontanak a feministák, hogy kicsi a p0cse. Kíváncsi vagyok, itt is ilyesmi reakció lesz e, vagy férfiakat szabad csesztetni.
2022. dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
jaa te azokat a palikat szereted akik több fiúval voltak mint te? mert akinek nincs szakálla az bu*zi
2022. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem provokációnak jött létre a kérdés, csupán csak kiváncsi vagyok hogy a pasik minek növesztenek szakállat.
2022. dec. 24. 17:34
 5/22 A kérdező kommentje:
3: Ne szítsd már a tüzet jóó? Szó sincs ilyesmiről!
2022. dec. 24. 17:35
 6/22 anonim ***** válasza:
40%
Lusták borotválkozni
2022. dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Miből gondolod, hogy minden fiú a te kegyeidért csúszik-mászik? Senki kíváncsi a véleményedre.
2022. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
nem tudom, én 25 évesen rendszeresen borotválkozok, bár cserébe rendszeresen elkérik a személyim, hogy vagyok-e 18😅
2022. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%
20-30 éves fiú? 😳😳
2022. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
10%
Mert bolondok. 🤪
2022. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!