Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le az embert,ha...

Miért nézik le az embert,ha egy húzós kocsival megy bevásárolni?Tegnap voltam vásárolni és ahogy jöttem hazafelé,olyan megvetően nézett rám a buszvezető,hogy még a bérletet sem kérte,csak végigmért megvetően. Miért ciki, ha nem akarok megszakadni ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 25. 10:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
A mai fiatal sracokrol am is a ferfiatlansag jut eszebe sokaknak. Tiktokos, harisnyas, tancolgatos puhanyok. Tisztelet a kivetelnek 😀 Valszeg ezt az erzest erositetted benne ezzel is
2022. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat ! Nos, Guccinak is van banyatankja, csak az 1.000.000 forintba kerül ! Tehát nem én vagyok az egyetlen , aki ezt használja ! Különben nő vagyok, és az induló állomásom szálltam fel a buszra. Az, hogy, rögtön nem vettem elő a bérletet, már az előző utcasarkon, akkor mit szóltok azokhoz, akik, akkor próbálják a már 5x érvényesített jegyüket újra érvényesíteni és a sofőr int a fejével, hogy menjen már hátra ! Vagy, akik az erejük és beszólásaik miatt nem is kell, hogy felmutassanak semmilyen bérletet ! Sosem hittem volna, hogy itt is egy ilyen közösség van ! A sofőr nézése: végigmért, aztán a fejével hátrafelé mutatott, hogy menjek ! VOLT BÉRLETEM ! Akik itt leszóltak, azért nincs összetartás az országban ! Jól csinálják ! Csak így tovább ! Magatoknak építitek az országot és az elvárásokat egymással szemben ! Hajrá !
2022. dec. 25. 13:15
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor sztem semmi koze a banyatankhoz.. csak nem volt kedve megvarni mig elobanyaszod. Lehet csuszasba volt, unja az ellenorizgetest stb
2022. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem, hol itt az ellentmondás. Mondtam, hogy nem a banyatank a lényeg, hanem hogy nem vagy képes előkészíteni a jegyet, bérletet. Mit szóljak ahhoz, hogy ezer más ember is ilyen, van, aki még ilyenebb? Azt, hogy épp azért, mivel már rengeteg ilyen utassal találkozott már, mérhetetlenül unja. Van, aki pont ezzel a látványos, sort feltartó (kamukeresgéléssel, mert nincs bérlete, se semmije) akar lógni, és csak várja, hogy hajtsa már el a sofőr, ahogy téged.


Ha úgy viselkedsz, ne csodálkozz, hogy úgy kezelnek, lényegtelen, hogy van bérleted, vagy nincs.

2022. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
MZ/X3, mondták már, hogy szánalmasan pocsék a szövegértésed? Írsz nekem privátban baromságot olyasmiről, ami nem is kapcsolódik a hozzászólásomhoz. Talán olvasd el újra, lassan!
2022. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
OKSA !
2022. dec. 26. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!