Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire fájdalmas, maradandó...

Mennyire fájdalmas, maradandó sérülést okozhat-e ilyen?

Figyelt kérdés

Egy videóban láttam, hogy egy srác véletlenül fordítva fogta meg a konfettiágyút és (nem tudom hogy nem vette észre de) fordítva sütötte el és pont herén lőtte vele magát. Azonnal összerogyott és meg sem bírt mozdulni. A sztori végét nem lehet tudni.

Az ilyen mennyire lehet fájdalmas? Illetve maradandó károsodást tud-e okozni?



2022. dec. 25. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ éppen milyen szögben és hol találta el a lövedék.

Elég nagy ütés lehet de nem hinném, hogy maradandó sérülést okozna.

Egy ilyen konfettiágyúnak elég messzire kellene kilőnie a töltetét, ezért az 20-30 cm távolságban még nagyot üt. Még nem próbáltam, de egy erősebb pofon erejére tenném, vagy mint egy pezsgősüveg dugójának a lövését. Az is tud sérülést okozni ha pont szemen talál valakit, sajnos az maradandó is lehet, de csak mert a szem annyira sérülékeny. Azért a herék ennél ütésállóbbak.

2022. dec. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ ez, pl. milyen nadrág volt rajta, ha mondjuk farmer, az elég vastag ahhoz, hogy kicsit eloszlassa az ütést.

Vagy a péniszt lefelé, vagy felhajtva hordja, ha felhajtva, akkor nyilván közvetlenebbül érte az ütés a heréket.

Nagyobb ütéstől meg is repedhet a here, és az már nagy baj, akkor könnyen az a vége, hogy ki kell venni sajnos.

2022. dec. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!