Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak tapasztalatok olyanról,...

Vannak tapasztalatok olyanról, hogy legjobb barátotok (fiú-lány barátság) többet érez irántatok?

Figyelt kérdés

Sokszor előkerült már a téma, hogy fiú meg lány barátság, és több utalást is mondtak barátok, hogy össze is jöhetnénk.

Még nem beszéltünk ketten a témáról nagyon, de persze minél előbb akarok, mert sokszor ilyenkor rosszul érzem magam.

Én nem szeretnék vele járni, de nem tudom még, hogy ő mit érez. Ti mit csináltatok ilyenkor?



2020. szept. 9. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan mi két lány vagyunk, de volt olyan gyanúm már az elején, hogy tetszem a barátnőmnek, és esetleg biszex lehet. Egyszer rá is kérdeztem, kiderult hogy valóban, de tisztáztam vele, hogy én full hetero vagyok, azóta nincs ilyesmi. Ő a legjobb barátnőm ugyanúgy.
2020. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a VOLT legjobb haverom 6 éves barátság után kezdett el kezdeményezni, sokan hitték, hogy már járunk, de én nem éreztem iránta sajna semmit. És kb. legjobb barátnőmnek néztem, mert nem gondoltam, hogy többet érez. Szóval előjött a kapcsolat téma és elmondta, és mikor elmondta valszeg megkönnyebbült. Ti is próbáljatok meg, hogy csakúgy a kapcsolatokról beszéltek, és hogy neki tetszik-e valaki?

Vagy azóta megoldódott?

2020. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb el kell ezt intézni, mert csak reménykedni fog és szenvedni :( HA tényleg semmi esélyét nem látod. Tőle függ majd hogy azok után még szeretne a barátod maradni, ha elég érett igen, ha nagyon fáj neki, akkor valszeg elveszíted. De ez az ő érdeke
2020. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!