Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincsenek fiatalok a...

Miért nincsenek fiatalok a mensában?

Figyelt kérdés

Beléptem hozzájuk és azt vettem észre, hogy nincsenek fiatalok, még a HY-SIGben is 30-40-es korosztály a jellemző, pedig az a csoport a fiataloknak szól.

Idézem:

"Egy SIG a fiatal vagy magukat annak érző Mbereknek. Célunk hogy aktivizáljuk a Mensa fiatalabb korosztályát, platformot biztosítsunk programszervezésre és egymás megismerésére. Ha fiatalnak érzed magad a Mensában, feltétlenül itt a helyed"

Az egyik SIG is most szervezett egy szilveszteri bulit, ami kifejezetten a szingliket célozza meg, de a jelentkezők szintén 30-40es korosztályban mozognak.

Most akkor ez hogy van? Miért nincsenek fiatalok a mensában?

21/F



2022. dec. 28. 22:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem tudod megkérdezni őket, hogy az egyesületen belül mi a tagok koreloszlása?


Pár éve még voltak fiatalok, és hallani lehetett őket előadásokon a hátsó sorokban egymás közt beszélgetni. De lehet, hogy őket a Nagy Diák IQ Teszt események vonzották be, amilyen hasonló szervezésekre azóta nem nagyon emlékszem.

2023. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 BringaManó ***** válasza:

"az egyesületen belül mi a tagok koreloszlása"


itt most (szerintem) nem az a lényeg, hanem hogy az aktív tagok között mennyi a fiatal. (a tagság nagy része nincs jelen aktívan az egyesület életében.)


(amúgy a 4400-ból ~6% van 25 alatt, ~18% 30 alatt)

2023. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Van MENSA tag kollégám mindent is midenkinél jobban tud mert ö MENSA tag=szentírás amit mond, akkor is ha atom nagy baromság. Ráadásul egy beképzelt bunkó is.
2023. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
#23 milyen munkakör?
2023. jan. 30. 20:56
 25/27 anonim ***** válasza:
K+F
2023. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Az elég tág, de talán lényegtelen is.

Szerintem minden társaságban vannak ilyen emberek, a legrosszabb putrikban, ahol nem hiszem hogy túl magas az intelligencia, ott vannak csak igazán ilyen megmondóemberek.

Valószínűleg a kollégád ezzel akár valamit kompenzálni vagy már kiégett, de remélem nem ilyen emberekkel fogok találkozni a mensában.

2023. jan. 31. 00:53
 27/27 BringaManó ***** válasza:
Majd mondd el, milyenekkel találkozol, kíváncsi vagyok. :-)
2023. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!