Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Nők...

Szerintetek ez normális? Nők véleménye érdekel inkább.

Figyelt kérdés

Volt egy fiatal srác, teljesen jó élettel. (Sportoló volt, egyetemista stb).

Aztán egy lány kitalálta hogy megerőszakolta a srác őt, aztán elítélték a srácot és 6 évet ült börtönben. A lány aztán bevallotta hogy nem történt semmi ilyesmi.

És ennek semmi következménye nem lett... Szerintem 2x ennyi börtönt érdemelne aki miatt ilyen történik.

De egyébként valamit nagyon rosszul csinál a törvényszék is...


2022. dec. 29. 11:19
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Nem kitalált történet, valóban megtörtént Amerikában.
2022. dec. 29. 11:19
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon nem normális. Nem így kéne lennie. Persze értem, hogy nehéz kinyomozni, hogy történt-e erőszak. Meg ugye az erőszaktevőt büntetni kell. De bármilyen bűn esetében nagyon rossz, ha valakit ártatlanul ítélbek el. És felháborító, hogy ezért utána nem jár semmi. Minimum hatalmas kárpótlás plusz büntetni a felperest na meg a bírót is szerintem.
2022. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De nem is értem ha nincs bizonyíték akkor hogy történt a dolog... Vicc az egész.
2022. dec. 29. 11:32
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Milyen bizonyítékot vársz? Ha tényleg megerőszakolnak, azt hogy bizonyítod?
2022. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Attól még, hogy te ezt valahol olvastad, még nem igaz. Bizonyíték nélkül nem ítélnek el senkit. A bíróság félrevezetéséért viszont elítélnek.
2022. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
#4 Szerintem egy nőgyógyász meg tudja állapítani, hogy történt-e erőszakos behatolás. Az alapvető probléma viszont az, hogy egyáltalán létezik nemi erőszak. Ha nem létezne, akkor megvádolni sem lehetne ezzel senkit, úgyhogy az erőszak visszaszorítására/megszüntetésére kell elsősorban koncentrálni, főleg, hogy még a mai napig is óriási a látencia.
2022. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Én az ilyen nőket ugyanannyi börtönnel büntetném, mint amennyit miattuk kapott valaki. Mellé kötelező nyilvános megszégyenítéssel, ami a minimum amiért tönkretette valaki életét.
2022. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

5

De igaz, nem csak egy kamu cikket olvastam. De nem fogok itt bizonygatni semmit. Egyébként nem egy ilyen eset van. Valós probléma csak hát nem női probléma és így senki nem foglalkozik vele.

2022. dec. 29. 11:56
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Hát ettől nem lesz igazabb, hogy te közlöd, hogy nem csak egy kamu cikk volt. Nem fogsz itt bizonygatni semmit. Persze, hogy nem fogsz, ha egyszer nem tudsz.
2022. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2022. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!