Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha mèg nem dolgoztam soha...

Ha mèg nem dolgoztam soha gyárban meg nem dolgoztam 3 műszakban azt,hogy lehet megszokni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Szükség nagy úr. Kell a pénz vagy nem? Hs kell majd megszokod, ha nem akkor otthagyod és keresel mást.
2023. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan minden mást is mielőtt csinálta volna valaki
2023. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
nem embernek találták ki de szokj hozzá a milliós igavonó szakmunkás és betanított munkás országában...
2023. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Engem nem viselt meg. Éjszakával kezdtem. Más ájuldozott en meg felsem vettem.
2023. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Én csináltam (raktáros voltam) és szerettem.


Viszont csak 1 évig csináltam és 20 éves koromban. 20 évesen az ember mindent kibír.


Most 32 vagyok, lehet már nem bírnám. Nem az éjszakázást, hanem azt, hogy egyik héten így, másik héten úgy, harmadik héten emígy, aztán kezdődik elölről. Mert ez vágja gallyra a szervezeted és a bioritmusod. Mire megszokná a szervezeted azt hogy éjszakás/délelőttös/délutános vagy, már forogsz is.

2023. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha az eletedet egy hatalmas gepben toltened, ami szivja ki beloled az eletkedvet. Mindenhol csovek meg zakatol a sok szar te meg be vagy allitva egy faradsagos es monoton munkara. Es akkor elgondolkozol azon hogy egy gep is meg tudna csinalni a munkadat, csak hogy az a gep tobbet erne mint amennyit te.
2023. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Eleve én nem bírtam kipihenni magam éjszakás után, mert eléggé forgalmas környéken élek, s minden szir-szarra felébredek. Nálam a 3 műszak nem játszik. Ha te jó alvó vagy, és vannak terveid az életedre nézve, akkor pár hónapba nem halsz bele. Egyébként válts, ha akad jobb munkalehetőséged.
2023. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet, hidd el. Persze függ a munkától is. Még előnye is van, nem kell pl. szabadságot kivenni ha bármi intéznivalód van, mert napközben is van szabadidőd.
2023. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

8


Igen, én ezt kifejezetten szerettem! Mindent el tudtál intézni.

2023. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Át lehet állni rá gond nélkül.


Én folyamatos 4 műszakban tolom, ahol csak 12 óra van.


Az emberi szervezet szerencsére jól tud alkalmazkodni sokmindenhez. Ha neked nem megy, akkor tanulj tovább, aztán keress magadnak jobb munkahelyet.

2023. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!