Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha mèg nem dolgoztam soha...

Ha mèg nem dolgoztam soha gyárban meg nem dolgoztam 3 műszakban azt,hogy lehet megszokni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 18:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
3 műszak nem túl jó egészségileg, mert nem tud beállni egy rendszerre a szervezet. Szerintem itt az a kérdés, hogyan tudsz váltani másba. Ez ilyen átmeneti dolognak jó, amíg nincs más.
2023. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Utaltam..reggelesbe 4-kor kellett indulni(messze volt a gyar a lakhelytol)

Delutanbol ejfelre ertem haza

Ejjelesbe meg este 8-kor indult a busz..soha tobbet nem megyek 3 muszakba(mondjuk nem is mehetnék egy darabig,ket kisgyerekem van)

2023. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nekem konkrétan azért nincs melóm mert kellene vállalni ezt a 3 műszakot, de hiába beszélek szüleimnek hogy nem mindenkinek való ez, meg milyen egészségügyi hátrányai vannak, ők csak azon vannak hogy a gyár, a gyár... el nem hiszitek milyen rossz így élni hogy én vagyok a szemét szar alak aki nem megy el ilyen helyre dolgozni, csak mert más nem adott hosszú távra helyben.
2023. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13: "hogy én vagyok a szemét szar alak"


Van egy rossz hírem...

2023. jan. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 ...akkor legyen jó is
2023. jan. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem csak gyári munka létezik a világon.
2023. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15: Sajnos nincs. Nyilván a szülei tartják el az uraságot. Ki sem próbálta, nem tudja, hogy menne-e neki, ki lehet bírni, én is csináltam sok évig. Ha meg tényleg nincs más akkor ez van és kész :-/ Irány a meló. Megszoksz vagy megszöksz. No mindegy, tképpen csak lazán kapcsolódik a kérdéshez. Hagyjuk.
2023. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 te annyira okos vagy hogy tudod és kijelented hogy nem próbáltam, de csak félig van igazad, mert nem 3-ban de 2ben ki lett próbálva és épp elég pocsék volt még az is. olyan nincs hogy ez van. nem való mindenki arra. tényleg nem a kérdéshez tartozik, csak épp te voltál aki belém álltál
2023. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!