Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó gazdagnak lenni?

Miért jó gazdagnak lenni?

Figyelt kérdés
Szerintem az sem jó, hogy ha valakinek minden megvan. Semmi értelme az életének már. Ez életnek.

2023. jan. 9. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csóró család egyke gyereke vagyok. 60 éves koromra már felküzdöttem magam ha nem is a gazdagok, de a tehetősek közé. Gazdagnak lenni amúgy azért jó, mert tudsz segíteni a nálad csóróbbaknak, a rászorulóknak.
2023. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok előnye nincs, de az egyik fontos problémád meg van oldva, ha van pénzed és kevesebbet kell azon agyalni - amin nagyon sokan agyalnak - hogy miből fizesd ki a számláid. Ennek a feszültségforrásnak a kiiktatása elég jó dolog. Marad időd, energiád egy csomó más dologra.
2023. jan. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert mégiscsak jobb egy Lamborghiniben sírdogálni, mint a buszmegállóban.
2023. jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már kevés és sok pénzem is. Inkább gondolkodom azon, hogyan védjem meg a pénzem értékét, mint azon honnan szerezzek hó végéig 10 ezret.
2023. jan. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre pofonegyszerű a válasz, idéznék egy ókori bölcset:

"mert mégiscsak jobb a limuzinban sírni, mint a villamoson."

2023. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!