Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha felköszöntenél valakit...

Ha felköszöntenél valakit születésnapján és nem fogadja,az ajándékot sem fogadja el,hogy nem ér rá. Mit gondolnál?

Figyelt kérdés
2023. jan. 10. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy erre se pazarolom tovább se a pénzemet, se az időmet. Az ajándékkal jellegétöl függően kezdenék valamit, pl.felhasználnám én, vagy odaadnám másnak.
2023. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem akar találkozni? Nem vagy neki szimpatikus, vagy valamit félreértett, vagy korábban megbántottad.

Kicsit írd le jobban a szitút! Ki ő, rokon, barát, vagy ismerős, vagy új ismerős, akivel éppen ismerkednél?

2023. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Aztvjelenti, hogy nem kíváncsi rád, de udvarias.

Konkrét storytól függ, hogy érdemes-e kepeszteni még.

2023. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Volt hasonló velem is, amikor egy számomra fontos embert mindig felköszöntöttem a szülinapján, eleinte még ajándékokat is kapott (amit el is fogadott). Később már csak írásban köszöntöttem fel.

Ő egész idő alatt nem tudta (vagy inkább nem akarta) megjegyezni hogy mikor van az én szülinapom. Soha nem köszöntött fel, pedig igen szoros viszonyban voltunk egymással.

Mára már eljutottam addig hogy bár tudom mikor van a szülinapja (gondolok rá olyankor), de nem köszöntöm fel, mert NEM érdemli meg. Nincsenek érzései felém, hideg mint a jég. Ezek alapján én sem pazarolom rá az energiámat.

Sokan meg azért mondják hogy nem érnek rá és nem fogadják el az ajándékot, hogy nekik ne kelljen viszonozni azt....

2023. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, többet képzelek a kapcsolatunkba, mint ami.
2023. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ajándékot vagy megpróbálnám árában (vagy minimálisan olcsóbban) eladni (és ez esetben nem, nem bontanám fel semmi esetre sem), vagy ha tetszik, csak magamnak nem vettem volna meg, akkor úgy fognám fel, hogy az élet akarta úgy, hogy megvegyem magamnak és megtartanám.

Vagy ha olyan, hogy nekem nem kell, nem tudom használni, akkor visszavinném a boltba BONTATLANUL (ez fontos) és kérném, hogy vegyék vissza (ha mód van rá) és adjanak ajándékutalványt.

2023. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonló történt nálunk karácsonyi ajándékkal. Az unokanővéremék gyerekeinek mindenki vásárolt egy csomó mindent, anyum plusz 6 főre elég kaját csinált, és megbeszéltük, hogy 25.-én jönnek. Két napig se telefont nem vették fel, se egy üzenetet nem dobtak, addig tartott kitalálni a hazugságot, hogy hát milyen betegek. A jézuska vissza is vitte az ajándékokat/ kidobta a pcsába. Tőlem pedig nem is fog jönni soha többet a jézuska, ha annyit nem érdemeltünk, hogy egy üzenetet dobjanak. Senkinek nem törik le a keze írni egy smst, vagy lezavarni egy 5 másodperces beszélgetést, hogy mi van, mikor tudják, hogy várnak rájuk. Szóval ja. Örülj neki, hogy az illető elmondta, hogy elfoglalt. Ha tényleg sok a dolga, akkor várj egy kicsit még, mindenkinek összegyűlhetnek a feje felett a hullámok, vagy legalább tárgyaljatok le egy időpontot, amikor oda tudod adni az ajándékját, vagy küldd el postán akkor, ha nem akarod, hogy kárba menjen, ha ennyire nincs ideje. Ha meg abszolút nem is jelentkezik többet, akkor hagyd az ajándékozást.
2023. jan. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kustany válasza:
Nem gond. Nettó faragatlanság. Felejtős.
2023. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Timoja válasza:
Le akar rázni
2023. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!