Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól látom hogy az emberek...

Jól látom hogy az emberek egyre rosszindulatúbbak?

Figyelt kérdés
Online meg élőben is, eddig sem szerettem emberek között lenni de mostanság ritka negatív aura vesz körbe mindent szinte, banális dolgokon kezdenek el flegmázni az emberek.
2023. jan. 12. 21:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugatabbra ez kicsit másabb, ott inkább az ellenkezőjét lehet érzékelni ennek.

Pl:Ausztria,Csehország,Németország,Olaszországban sokkal jobb a helyzet, pedig Olaszban nem mindenkinek könnyű a megélhetés és még sem ilyenek.

Igaz nyugaton is vannak azért ilyen emberek,de csak nagyon minimalisan.

2023. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb probléma oka a szeretet hiánya. Egy olyan országban, ahol az emberek magukra vannak hagyva, nincs velük foglalkozva, csodálkozol hogy ilyenek lesznek?
2023. jan. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek ráuntak az elmult évek történései miatt sok mindenre.
2023. jan. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Sí amígo =igen barátom.
2023. jan. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A magyar a legrosszabb társadalom e tekintetben. Okoat mindenki talál rá: H*e a másik, nekem rossz, akkor a másiknak is legyen rossz, alapbóól gonosz vagyok, stb.

De a kiinduló okot senki sem tudaj. hogy mire jó ez a társadalomnak...

2023. jan. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen azok rettenetesen.


Ráadásul túl sokat foglalkoznak másokkal, míg magukkal szinte alig.


Amúgy ezt nagy mértékben befolyásolja, hogy mennyire boldogok az emberek mennyire kiegyensúlyozott az életük.

2023. jan. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ömlik a szar mindenhonnan, egyre frusztráltabbak az emberek, de valaki alapból hülye és mindenki mindenkit gyepál. Ez az oka.
2023. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

IGEN!!!! :DD

-Viccből írtam így, - de a keserű igazság tényleg az, hogy igen.

2023. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én agresszív dühöt érzek magamon, legszívesebben széjjel bnék mindent így januárban!
2023. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos érthető a rosszindulat, nem csoda, hogy mindennapos, de még így sem helyénvaló dolog. Az utóbbi években egyik rossz után jött a másik, amiből nemcsak kilábalni nem sikerült, nem volt idő, hanem jóformán levegőt venni sem.

Az emberek frusztráltak, kilátástalanok, motiválatlanok, szeretethiányban szenvednek, csökkent az empátia, és jóval hamarabb szabadulnak el az indulatok, mint régebben. Erre még ráépül a gyűlölet propaganda, ebből a receptből pedig elkészült a mostani helyzet.

Nem vagyok ilyen téren optimista; szóval szerintem ez a helyzet tovább fog romlani a következő időkben.

2023. márc. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!