Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezekután te mit gondolnál a...

Ezekután te mit gondolnál a barátaidról?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hosszú lesz, de elmesélem a sztorit.

Tavaly április elején összejött életem első csókja, és szerelme...Nagyon szerettem meg minden, aki volt már szerelmes tudja. Aztán egyszercsak kezdett tőlem valahogy elhidegülni, és távolodott, aztán szakított velem. Annyira rosszul voltam, hogy azthittem azonnal szörnyethalok. Aztán rájöttem, hogy barátaim szeretnek, tehát értük, (nameg persze a családomért) nem teszek semmi ostobaságot. Másnap a suliban is állandóan sírtam, és ugye mi 6-an vagyunk nagyon jóban, és a 6osunk egyik embere aztmondta hogy ofőn majd mondd valamit. Mondtam hogy oké...Ki sem tudtam találni mi lehet.

Na OFő óra elkezdődött...Odaültek hatan a hátsó padhoz, énis ugye odamentem, és belekezdett az a csaj. Pontosan emlékszem minden szavára.

"Szóval...az van, hogy mióta a (srác neve aki a barátom votl) -vel vagy, teljesen más elttél. Bunkóbb vagy, minket hanyagolsz, és baromira megváltoztál."

Én csak néztem, azthittem ott helyben vágom fel az ereimet, ez nem igaz...

Aztán egy másikl csaj folytatta 'Ja, velemis tegnap milyen voltál már...Csak megkérdeztem hogy jó e a képem, nem válaszoltál, aztán azt mondtad neked nem tetszik...aztán írtál egy xD-t és 'magyarul szar sztem' ezt írtad." és tényleg rossz votl a képe, én csak nem akartam hogy égesse magát msn.en, egy ilyne képen...

Aztán még mindenki elmondta hogy miben voltam vele szemét.

A végén már nem bírtam tovább, és sírvafakadtam - de ők folytatták hogy ilyen-olyan k*csög vagyok, meg bunkó paraszt, változzak meg. Semmit sem tudtam mondani, felálltam beültem az első padba és bőgtem tovább. Le se sz*rták, ott röhögtek meg minden, aztán még szünetben is ott sírtam. (Nem csak miattuk, de főleg, mert mégiscsak a barátaim, és mindennél jobban szerettem őket) Akkor a nyakamba szakadt a többi - jött az ex-barátom. Mégjobban sírtam, és láttam hogy megsajnált, leült mellém és megkérdezte mi a baj. Elmondtam neki ötmören, és azt is persze hogy miatta is. Ő vigasztalt meg midnen. Aztán suli után az egyik csaj a 6-osunkból a volt apsimmal ott flörtölt, meg ölelgette, közben pedig tudta, hogy előző nap szakított velem. Aztán a srác is ott ölelgette őt, pedig ott álltam tőlük kb 20 méterre, tök lefagytam. Az egyik barátnőm ott volt velem, és teljesen bekattantam - találtam egy ilyen vasrudat kb 100 méterre és elkezdtem vele hülyülni...aztán...aztán (csak hülyülésből) de közben sírtam, elindultam feléjük a vasrúddal. aztán amikor 30 méterre voltam, akkor teljesen összetörtem és elájultam...

Utána valami padon ébresztett az egyik (még jó) barátnőm...

Na köszi aki elolvasta. Vélemény? Ti mit gondoltok róluk?

Lehet hgy csak segíteni akartak, de utána megkérdeztem más barátaimat is, és aztmondták ugyanolyan vagyok...


2010. ápr. 21. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek,féltékenyek voltak,és teljesen egoisták.Azért mondta mindegyik ugyanazt,mert egy követ fújnak.Téged viszont meg sem hallgattak,csak mondta,Te miért is vagy sz..mét,kö..ög,bunkó,stb.Én az ilyeneket nem nevezném igaz barátnak.Az igazi barát nem pofán röhög,mikor sírsz,hanem megkérdi,miért,elmondja,neki mi esett rosszul,aztán meghallgat Téged is.Nem letámad,meg meg sem hallgat,meg kiröhög.Én nagyon gyorsan keresnék magamnak másik társaságot.
2010. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
én hanyagolnám a helyedbe aki flörtölt a pasiddal,A többi még kérdéses de lehet hogy bunkó voltál,és hanyagoltad öket csak nem vetted észre.Van ez igy se ne aggodj az igazi barátok veled maradnak:]
2010. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tinikor:) Rájössz majd egyszer h ez pár hetes románc nem igazi szerelem és a hatos banda sem biztos hogy valódi barátság. Ha mégis tévednék akkor szerintem ha tényleg jó barátok kérj tőlük bocsánatot a fiút pedig hanyagold nem sokba nézhet ha a szemed láttára mást ölelget!
2010. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon furcsa hogy így megváltoztak irántad a "barátaid"

az a lány aki flörtölt az exeddel össze akar jönni vele

ez lehet a dologban vagy valaki a hátad mögött mondott vmit a barátaidnak és ők elhitték és ezért ilyenek

2010. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Szerintem, azok akiket a barataidnak gondolsz, ok nem igy gondolnak rad. Talan irigyek is voltak rad, hogy neked volt baratod, es most hogy szakitottatok, "kiteljesult" az oromuk es megprobaltak megjobban a foldbe dongolni.Ne foglalkozz veluk, ha igy teszel erzekelteted, hogy teged hidegen hagynak es ezzel a magatartassal folul kerekedsz.Az ajulast meg hasonlokat is okosabb ha kerulod, ne idegelj ezen, a baratnok sem erdemelnek meg es az ex-ed sem.
2010. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a hozzászólásokat, ezért is gondolom hogy középiskolában jobb barátaimlesznek, vagy szimplán lesz egy jobb társaságom.
2010. ápr. 21. 18:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet nekik is igazuk van, hiszen mikor az ember fülig szerelmes hajlamos tényleg elhanyagolni a barátait... Tudom, mert sajnos én is tettem már így akaratomon kívül. Az viszont a nyájszellemnek tudható be, hogy úgy nekedugrottak, azt nem kellett volna.
2010. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet megváltoztál kicsit de annyira nem mint mondják...

irigyek inkább,hisz neked volt pasid...az hogy az ofőóra elötti nap esetleg bunkó voltál attol is lehet h pont aznap szakitottatok,csak ezt nem vették észre...tehát nem is figyelnek rád igazán.

Az igaz barát nem ilyenkor fogja előadni hogy esetleg baja van veled,van elég gondod ugy is.meg nem mindenki elött.

Hagyd ezeket a csajokat,sztem nem igaz barátok az ilyenek.

2010. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...milyne megértőek az emberek ezen az oldalon...:)
2010. ápr. 21. 19:08
 10/10 anonim ***** válasza:
A pasidat felejtsd el,a szemétkedő "barátnőkre" uszítsd rá a maffiát,legyél kemény és ne hagyd hogy az ilyen kis idióták ennyire megviseljenek! Javaslom jobban válogasd meg kikkel lógsz,mert aki kiröhög mikor valami bajod van az minden csak nem barát és jobban jársz ha kevés,de megbízható emberrel veszed körül magad.
2010. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!