Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit választanátok? Egy hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok? Egy hasonló helyzetben lévő pár a jobb vagy egy teljesen más élethelyzetben levő ?

Figyelt kérdés

A kérdést egy hozzászólás ihlette, nem konkrét emberek között kell választani. Szóval én egyedülálló 31 éves anyukaként úgy gondolom egy hozzám hasonló helyzetű apuka férfi lenne a megfelelő.Mert hasonló helyzetben vagyunk nem idegen egyikünknek sem az élethelyzet stb. Ezzel szemben volt aki azt mondta inkább idősebbet válasszak... de volt már olyan aki idősebb volt neki felnőtt, főiskolás lánya volt tehát már úgy élt mint egy gyermektelen kvázi. Neki az én élethelyzetem már idegen volt..


Mit gondoltok ?


2021. ápr. 27. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló élethelyzetű apukát keresnék...csak nem találok.
2021. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, hasonló élethelyzetben lévő a legjobb.
2021. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell hasonló? Mert az ismerős részedről? Az új az túl félelmetes lenne, mivan ha nem vagy bele elég jó?
2021. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 Nem félelmetes, inkább problémás az eltérő dolgok miatt.
2021. ápr. 27. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy egy izgalmas, kiváncsi ember akkor.
2021. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Én is a hasonlóra szavazok. Ilyen szituációban az a férfi, aki nem elvált, nincs gyereke, nem fogja tudni úgy átérezni a helyzetedet és kevésbé lesz megértő mondjuk az exszel kapcsolatban, mint valaki, aki ugyanebben él. Szerintem. Ha elvált gyerekes lennék, én csakis elvált gyerekes pasik között keresgélnék.
2021. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5 Voltam kíváncsi, ezt nem légből kapva írtam hanem a saját tapasztalatom alapján.
2021. ápr. 27. 13:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyerektémában mindenképp hasonlóra.
2021. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hasonló!
2021. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!