Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés! Mi történne,...

Elméleti kérdés! Mi történne, ha az összes gazdag és jóképű férfi egyik napról a másikra impotenssé válna?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel, hogy holnap reggel arra ébred a világ, hogy mindenki aki mondjuk fél millió forint fölött keres és sármos, hirtelen impotenssé vált. És csak az átlagos, hétköznapi férfiak (a nők nyelvére lefordítva a "nyomi lúzer incelek") maradtak nemzőképesek.

Mi lenne az emberiség sorsa?

A) A nők többé nem szexelnének, többet nem születne egyetlen gyermek sem és kihalna az emberiség.

B) A nők kénytelen-kelletlen, fogcsikorgatva szóba állnának a kevéssé pénzes és jóképű emberekkel is legalább tőmondatokra.



2023. jan. 26. 22:52
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
30%

Van egy D válasz is! (ha már a C-t ellőtte egy hülye)

Hallottatok olyanról, hogy leszbi párok? Van farka valamelyiknek? Nincs! Élnek szexuális életet? Igen!

Egyéb kérdés?

én azt vallom, hogy az a férfi, aki csak a péniszével tud örömet okozni egy nőnek húzza le magát a klotyón, mert az nem féri csak egy pöcs. Szó szerint!

2023. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként miért olyan komoly határ ez a félmillió? Attól még MESSZE NEM VAGY GAZDAG! Ahhoz, hogy valaki igazán jó módban élhessen inkább MÁSFÉL millió kell! Az a félmilla csak a stabil középosztályi bevétel, és ezt nekem nyugodtan el lehet hinni, mert pont ennyi a havi fizetésem, tehát így 520-530 között idén. Basszus még autóm sincs, és anyámmal lakom, nem, hogy gazdag pénzes álompasi lennék! 😂😂
2023. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
19%
Nálam semmi. Maradok egyedül, most is úgy vagyok, és már 8 éve. Szaporodni meg már nem akarok.
2023. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
21%
Ez ilyen fuck logik xdd
2023. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
23%

12, az a gyanúm, hogy ezt a "csak a milliomos gazdag pasik kellenek a nőknek" dumát leginkább azok nyomják, akik közmunkával, vagy havi 150el tengetik az életüket és épphogy megélnek. Valószínűleg kevés fogalmuk van a pénzről, így azt hiszik, hogy havi 500al már meg lehet váltani a világot is.

Mondjuk tény, hogy a magyarok fele 250et vagy azalatt keres, szóval jjjjjja, az 500as fizu már kiemelkedően jó, de bőőőőőven nem kell ehhez cégigazgatóank lenni. Én 400at keresek betanított irodai munkásként, szóval... bőven nem elérhetetlen:D

2023. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%

15! Sok igazság van ebben! Általában sok embernek vannak tévképzetei a pénz értékéről, és azt hiszik, hogy mekkora különbség van aközött, aki háromszázezret keres meg aközött, aki hatszázat már életszínvonalban, pedig rohadtul nincsen. Az igazi nagy ugrás jóval e fölött jön! Mikor már havi szinten van stabilan több milliós bevételed akkor lehet mondani, hogy nagyon jó módú vagy. Nyilván akinek több tízmillió is bejön arra mondhatjuk, hogy gazdag, na most sokan azt hiszik, hogy akik a villákban laknak meg hetekre mennek nyaralni és három-négy kocsit veszünk évente fazonok, azok akik félmilliót keresnek, pedig nagyon nem. Tuti, hogy sok nálam jóval kevesebbet kereső feszít menő kocsikban (amit hitelből vett) míg én tekerem a három éves biciklimet meg állok a buszmegállóban. Más kérdés, hogy cserébe nekem már viszonylag komoly megtakakrításaim vannak, amik hasznot termelnek, ergo idővel jobban fogok élni mint most, csak ugye a többség nem, hogy azt szereti költeni, amilye van, hanem még azt is szereti költeni, amilyen nincsen!


Amúgy tényleg nagyon nagy a nyomor sok felé, fejből tudok mondani 6-8 olyan ismerősömet, aki a belét kidolgozza, szakképzettsége vagy diplomája is van és nincs meg neki a havi háromszázezer sem, és bizony nekem ég a pofám néha, mikor mondom, hogy hát olyan 520...és látom ahogy elkerekedik a szemük...mert meg vannak lepődve, hogy akkor miért kínai dzsekiben járok meg nincs kocsim. Mindegy végülis ez nem a kérdéshez kapcsolódik, de most kihozta a szó.

2023. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nincs sok pénzem, de azt mondják jól nézek ki és majdnem megvan 20 centi.
2023. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az összes nő becsavarodna és legtöbbjük inkább öngyilkos lenne, mintsem hogy átlagjózsikkal kezdjenek
2023. jan. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
#5 Pont a hozzád hasonló nők miatt alakult ki az a sztereotípia, hogy a nők csak a jóképű és/vagy gazdag férfiakra buknak. Hacsak nem egy béna troll vagy, ami elég gyanús nekem.
2023. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
9%

19, miért is?

Vagy a 350es fizu neked gazdagnak minősül?

2023. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!