Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés! Mi történne,...

Elméleti kérdés! Mi történne, ha az összes gazdag és jóképű férfi egyik napról a másikra impotenssé válna?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel, hogy holnap reggel arra ébred a világ, hogy mindenki aki mondjuk fél millió forint fölött keres és sármos, hirtelen impotenssé vált. És csak az átlagos, hétköznapi férfiak (a nők nyelvére lefordítva a "nyomi lúzer incelek") maradtak nemzőképesek.

Mi lenne az emberiség sorsa?

A) A nők többé nem szexelnének, többet nem születne egyetlen gyermek sem és kihalna az emberiség.

B) A nők kénytelen-kelletlen, fogcsikorgatva szóba állnának a kevéssé pénzes és jóképű emberekkel is legalább tőmondatokra.



2023. jan. 26. 22:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
19%

#20


"ja, és jóképű a szex meg k*rva jó vele!"


Itt írod, hogy jóképű. Amúgy a 350 ezer nem sok, de nem is kevés. Magyarországon a legtöbben 200 körül keresnek.

2023. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
23%

21, és ez mire bizonyíték?

Mármint... nem én vagyok a válasz írója, de az mire bizonyíték, hogy egy csaj szereti a párját?:D Hol bizonyítja ez azt, hogy na most aztán a nőknek csak a jóképű/gzdag pasik kellenek? Az én párom is jóképűnek tart. Mások nemannyira, de ő igen. Miért? Mert vonzódik hozzám. Ha nem vonzódsz a párodhoz, kva nagy bajok vannak..

2023. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
24%

#22


Nekem a válasz stílusából az jött le, hogy tipikusan egy olyan férfi lehet, akit azért a nők többsége jóképűnek tart. De ha nem ez a helyzet, akkor is gondolom legalább egy jó átlagos lehet külsőre, különben nem vonzódna hozzá. Egy ronda férfihez egy nő sem vonzódik, ez köztudott.

2023. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
23, és ha így van, mi van akkor?
2023. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
#24 Semmi. Bár szerintem te még mindig az 5-ös válaszoló vagy.
2023. jan. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
Akkor lenne egy gazdag férjem és egy jóképű szeretőm. Külön-külön nem lennének impotensek, nem igaz?
2023. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

#26


A kérdező gondolom úgy értette, hogy vagy jóképű vagy pénzes, de mindkettő lehet egyszerre is.

2023. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
20%
Én úgy vettem észre, hogy minél magasabb valakinek az értelmi szintje, annál kevésbé érdeklik az ilyen felszínes dolgok, mint például a pénz meg a külső. Akiket eddig ismertem és csak a 8 osztályuk volt meg vagy egy érettségijük, azok általában mind buta emberek voltak és csak a legszebb/leggazdagabb emberekkel voltak hajlandók összeállni.
2023. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
24%

Ez egy nagyon érdekes kérdés! Épp ezért én erre hosszú választ fogok adni.

Ajánlom figyelmetekbe A szolgálólány meséje című sorozatot! Ami egy regényből készült. Ott a történet szerint a környezetszennyezés miatt csak nagyon kevés nő maradt termékeny!

Na de térjünk vissza ehhez a kérdéshez

Ugye a történet arról szól, hogy most történik valami, amiktől a vonzó férfi terméketlenné válna.

Szerintem először semmi nem változna már ami a párválasztást illeti! A nők továbbra is vonzó férfit választanának még akkor is, ha tudják, hogy nem lehet tőle gyerekük. Ne feledd, manapság amúgy is kevesen vállalnak gyereket. Abba most ne menjünk bele, hogy miért. Mert az elég hosszú okfejtés lenne. Vagyis a föld népessége drasztikusan lecsökkenne. Már attól is háborúk törnének ki, ha a hír kitudódna, hogy a Föld népességének mondjuk egy százada terméketlenné vált.

Tehát először a pár választási szokás nem változna és ezért meg a háborúk miatt a Föld népessége drasztikusan lecsökkenne.

De idővel sok minden változna! Ezt a szolgálólány meséjében elég jól kifejtik, igy én ebbe nem mennék bele. Nézzétek meg!

De abban biztos vagyok, hogy 2-3 generációval később már nem annyira számítana a vonzó külső!

De ehhez egy ilyen drasztikus dolog kellene!

Nézzétek a sorozatot! Kíváncsi vagyok ki mit gondol. Szerintetek az történne, amit ott látunk? Csak férfiakkal ?

2023. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó, ja, azt azért nem árt hangsúlyozni, hogy ugyan a szolgálólány meséjében is nagy valószínűséggel a férfiak válnak meddővé, nem a nők, azért a valóságban nagy az esély rá, hogy ez felismerésre kerül és nem a nők kerülnek rabszolga sorsra.


Sőt, ami az tilleti kétlem, hogy olyan szaporodásközpontú autoriter hatalom jönne létre, mint a sztoriban.

Inkább azt tudom elképzelni, hogy a bizonyítottan termékeny férfiaknak rendszeresen kell spermabankba járni osztani az áldást:D ne feledjük, ha a férfiak vannak hatalmon és szaporodásról van szó, ragaszkodni fognak a "természetes" módszerhez és államosítani a nemi erőszakot. De egy egyenlőbb világban - mint mi a miénk most - inkább a technológiához nyúlnak és a spermabank és a lombikozás sokkal inkább elfogadott módi.


Amúgy nem nagy titok, hogy a jelenlegi férfiak nagyjából feleolyan termékenyek, mint a 100 évvel ezelőttiek. Nem gyerekcsinálási kedvre gondolok, hanem spermaszintre. De természetesen semmi összefüggés nincs a jóképűséggel vagy a gazdagsággal.

2023. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!