Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másokat ez hogy-hogy nem...

Másokat ez hogy-hogy nem zavar a tömegközlekedésen csak engem?

Figyelt kérdés
Hogy idegenek bele látnak a telefonomba ha ott telefonozok. Belepillanthatnak, esetleg nézhetik is mögüllem mit csinálok rajta, kileshetnek belőle pl. neveket a Messenger listámból meg elolvashatják az üzenetet amit mondjuk éppen írok valakinek. Ez másokat láthatóan nem zavar csak engem, de hogy-hogy?
2023. jan. 27. 04:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy vannak, akik rájöttek: az adatvédelmi szempontból fontos dolgokat nem a tömegközlekedésen, telefonon kell bámulni. Ha neked érzékeny információ a partnerlistád vagy az, hogy milyen emojikat küldesz Manókának, akkor olyan helyen, olyan eszközön kell ezzel foglalkoznod, amit más nem láthat.
2023. jan. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el: a bánatos kutya f*ának a kölykét sem érdekel, hogy ki miért nyomkodja a megb*ott telefonját. Nincs jó megoldás, ha az ember tömegközlekedésin utazik, mert ha olvas, semmit nem tesz, nem néz semerre sem, vagy ne adj Isten, a másikra néz: a magyarnak minden baj.

Nem tudunk úgy meglenni egymás mellett, hogy ne kötnénk bele a másikba mindenféle h*eség végett?

2023. jan. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar.a gyk fejlécet mindig gyors elgörgetem(ami itt is van fent zzold hatter nagybetukkel az simán láthato távolrol is
2023. jan. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
).
2023. jan. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

Ez nem zavarna, mert csendben van.

Ami nagyon zavar és nemcsak engem,hogy a nők képtelenek kussolni és végigtelefonálják az egész utazást.Van,hogy tíz nő pofázik egyszerre,keresztbe tett lábbal,nehogy el lehessen férni. Ebben a 40+os savanyú fap..nák az éllovasok.

2023. jan. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon az intelligenciát nézzük,akkor úgy van,hogy nem illik a melletünk lévő ember újságjába,könyvébe és gondolom a telefonjába belebámulni,de hát ezeket az "íratlan szabályokat" a legtöbben már nem ismerik.Én biztos nem bámulnám a másik telefonját.

Egyébként pedig nekem az jött le az egészből,hogy szánalmas ez a telefonfüggés,ahogy mindenki már fapofával ebben az okostelefonfüggő világban él és az általad írt dolgok jelentik a "nagy" problémákat.

Ha zavar,tedd el a telefont,ilyen egyszerű.

2023. jan. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy könyvet olvasok, nem pedig a telefont nyomkodom a tömegközlekedésen.

És persze könyvből sem titkos első kéziratot. :D

2023. jan. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ennyire gond, akkor ne messengerezz, facebookozz.
2023. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Jellemző még manapság az, hogy mondjuk két egymás számára ismeretlen ember elkezd beszélgetni egymással?
2023. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#5:

Akkor járj gyalog, vagy rollerrel, te kis Incel Iván.

2023. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!