Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyha megnézed hogy hol...

Hogyha megnézed hogy hol tartottál az életedben 2013-ban, és hol tartasz most 2023-ban, akkor mire jutsz? Mi történt veled az elmúlt 10 év alatt és hogyan értékeled ezeket? A 2010-es évek eleje vagy most a 2020-as évek eleje jobb számodra?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10%

2013-ban elvégeztem egy okj-t, előtte 1 évvel érettségiztem.

Halvány lila fogalmam sem volt merre tovább. Bizonytalan voltam mindenben, visszahúzódó, nem találtam a helyem .

Most , 2023-ban együtt élünk a férjemmel és kislanyunkkal a hazunkban, olyan munkám van, amit szeretek ( bár most itthon vagyok), és sokkal jobban felnyilt a szemem az embereket illetően. Sokkal pozitívabb és határozottabb vagyok, mint akkor.

2023. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10%
2x annyit keresek es kb akkor kezdtem edzeni ami a mai napig tart. Szoval nagy a valtozas pozitiv iranyba. Viszont regen tobb eves kapcsaim voltak folyamat, most meg 2 eve nincs egy normalis.. csak ilyen par honaposak
2023. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyetemet nem sikerult befejezni, egyszeruen a munka megint fontosabb volt, a ketto egyutt (nekem) nem megy.

Volt egy tervezett munkahely-valtasom, mostanra kb. harom-negyszer annyi lett a fizetesem.

Meghazasodtudnk az akkori baratnommel es szuletett ket kislanyunk.

Volt harom hasi mutetem fel ev alatt, de azota minden rendben.

Vettunk egy lakast, a hitelt is visszafizettuk ra azota.

Autot csereltunk.

Lett egy eleg korrekt megtakaritasunk.


Osszessegeben elegedett vagyok, sose legyen rosszabb, ezen fogok ezutan is dolgozni. :)

2023. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!