Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kellene tennem, ha nem...

Mit kellene tennem, ha nem vesznek észre a fiúk, mert kb 6 évvel fiatalabbnak tűnök a valós koromnál?

Figyelt kérdés

Genetika.

Smink kilőve, mert sminkben néznek ennyinek..

Viselkedésem a koromnak megfelelő.



2022. szept. 10. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy, hogy 6 év ennyit számítson?
2022. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Fincsin hangzik, biztos van aki eszrevesz, en eszrevennelek, ha jo no vagy emelle :)
2022. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21 vagyok..
2022. szept. 10. 22:50
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Már 30-on túli voltam (két gyerekkel), amikor egyszer egy helyettesítő postás, ajtónyitás után azt kérdeze: "Anyukád itthon van?" :)


Ne bánkódj, ez hosszú távon inkább előny, mint hátrány.

2022. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Sminknél a koron sokat számít, hogy milyen színeket használsz, ahogy a frizurával is kelthetsz idősebb benyomást. Annyi ezzel a gond, hogy nem lehet épp "21 éves külsőt" varázsolni, tehát lehet, hogy épp, hogy disszonánsabb lesz az összhatás.

Viszont a stíluson, ruhákon, frizurán sok múlik. Ezeket tudsz alakítani.

De azért egy 15 éves lány sem annyira kisgyerek már, szóval szerintem ne aggódj ezen. Észre fognak venni a fiúk. Sőt, lehet, már észrevesznek, csak lehet, hogy más miatt nem mernek lépni.

2022. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Én 26 éves vagyok,

Ha dohányboltba megyek,

Vagy alkoholt veszek,mindig elkérik a személyit, sokáig zavart, de már bóknak veszem:)

Nyáron, nyári munkán, volt diák kollégám, ő 16 évesen azt hitte vele egy idős vagyok...

Nem zavar, örülök neki, hogy fiatalabbnak néznek:D

2022. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak add magad,

Ha találkozol valakivel ,aki megkedvel, úgy is mondod neki hogy hány éves vagy

2022. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Ne aggodj a fiuk ugyis csak dugni akarnak
2022. szept. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy emiatt nem vesznek észre? Lehet nem mozdulsz ki és nincs lehetősége senkinek észrevenni. Lehet, hogy mogorvának tűnsz, lehet, hogy nem nézel ki jól. Az is lehet, hogy rosszul sminkelsz (férfiakat is lehet nővé sminkelni, illetve nyugdíjassá is sminkelhetnéd magad, úgyhogy valószínűleg lenne 21 évessé varázsoló smink is).

Illetve milyen egy 21 éves viselkedése? Minden nap bulizol, iszol, drogozol? Egész nap otthon olvasol/tanulsz? Animét nézel és játszol? Mindegyik viselkedés a korodnak "megfelelő".

A legegyszerűbb megoldás amúgy az lenne, ha egy olyan sráccal jössz össze, aki szintén fiatalabbnak néz ki a koránál. Én is letagadhatnék 5-10 évet, szóval nem zavarna, ha a barátnőm 6 évvel fiatalabbnak néz ki a koránál.

2022. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is fiatalabbnak nézek ki. Emiatt élőben szinte csak a fiatalabb srácok próbálkoztak, ami ha csak 2-3 év, nem is baj, legalább is nekem.


25 évesen leszólított egy srác egy csoportos edzés után. Helyes volt, örültem a kezdeményezésének. Sétálunk haza, beszélgetünk, kérdezi hány éves vagyok. Mondom 25. Ő meg mondja meglepődve, hogy miii, én most leszek 20, azt hittem te is kb annyi vagy. Ott már mindketten tudtuk, hogy nem lesz folytatás.


26 évesen buliztam, egy sráccal elkezdtem beszélgetni, majd kiderült, hogy ő 22, én 26. Nem akartam tőle semmi komolyat, de neki egy kavaráshoz is túl sok volt és egyből köszönés nélkül lelépett.


Társkereső a legjobb ilyen szituban, ott kint van a korod. Igen meg fogják kérdezni többen is, hogy TÉNYLEG 21 VAGY?! Ezt én is utáltam. De legalább ott látjátok egymás korát és miután megnyugtattad, hogy igen annyi vagy, így már mehet is az ismerkedés :)

2022. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!