Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis számít a pénz?

Mégis számít a pénz?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömről van szó, fiatal srác.

Egész gimnázium alatt nem volt barátnője. Sőt sehol nem láttam, nem hogy nővel. Mindig is ilyen kis "nyomi" beütése volt. Nem túl magas, szemüveges félénk srác. Nem is nagyon nézet emberekre.

Aztán gimnázium után a családja elkezdett vagyonosodni hirtelen valahonnan.

Új autók, nyaralások minden... És érdekes módon mikor ez a dolog megtörtént akkor egyből lett egy szép barátnője. Aztán lecserélte azt és hasonlók...


És ne azt mondjátok hogy a srácot kicserélték és teljesen más ember lett, mert nem.

Ugyan úgy ilyen nyomi beütése van, semmihez nem ért, a jogsija is akárhányadjára lett meg(vagy az is lehet hogy lefizették a dolgot hogy megadják neki).


Nem is dolgozott sehol gimi után... Most hogy van pénzük, így ment el valami fizetős szakra talán.


Akkor mégis csak ennyire más egy ember ha van pénze?


2023. márc. 19. 13:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
33%

Az ember valódi személyisége csak akkor bújik elő, ha szabad emberré válik.


Én például ha gazdag lennék ... biztos lefizetném a csajokat, hogy bánthassam cserébe őket. Mivel én kínozni szeretnék leginkább ... és hátha belemennek, már nem is számít annak. Hiszen szerződés született a műveletről. :D


Mindenki azzá válik, ami leginkább lenne valójában, ha szabad emberré válik.

2023. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt önbizalmat adhatott neki a pénz, másrészt mindig is voltak olyan nők (és férfiak) akinek számít a pénz annyira, hogy akár az alapján választanak párt. De ez nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen és csak pénzzel lehet társat találni.
2023. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
önbizalma nem hiszem hogy van mert múltkor láttam egy téren várni valakit és úgy állt ott mint aki be van szarva
2023. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Ez a te látásmódod.

Elmondom mi történt.

Lett pénze a családjának, és sajnálják, ezért ömlesztették bele, jogsi, elvitték nyaralni hogy éljen már.

Akkor a nők látták, azt hitték sikeres ő is. Aztán beszéltek vele és látták, hogy egy csomó mindene van. Dolgok és jogsi, stb.

Aztán rájöttek lassan.., gyorsan, hogy ez amúgy mind üres, mert az emberünk egy "nyomi", és nem jó partnernek. Ekkor szakítottak vele. Nos ez van.., Gazdag ezért van ideje és tanul, de eleinte mindenki többet lát benne, ezért kidobja, mert nem megfelelő.

2023. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen, számít a pénz. Ha nő lennél, te se jönnél össze egy alkoholista hajléktalannal. Nem tudom mikor, meg kicsodák kezdték el mondogatni ezt a baromságot, hogy nem számít a pénz... ugyanúgy, ahogy a külső is. Senki nem jönne össze egy torzszülöttel. Tudom, hogy igazságtalan az élet, de mikor volt igazságos?
2023. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Ezt csak a nők tagadják. Mi férfiak pontosan tudjuk, hogy ez így van. Azért hajtunk a pénzre, jó kocsira, márkás, drága cuccokra, hogy a jó csajok rácuppanjanak. Nem lehet minden férfi görög félisten, akinek a lábai elé borulnak a nők. Vannak átlagos, vagy gyengébb külsejű férfiak is bőven, akiknek valami vonzót fel kell mutatni. A semmire nem nyílik a p1navirág!

Persze vannak, főleg itt a gyk-n önérzetes, jól kereső, önálló nők, de most nem róluk szól a sztori, hanem a szép nőkről😂

2023. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
#6 Respekt! 👌
2023. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Hogyne számítana, ha női szemszögből nézed akkor pedig a legfontosabb “tulajdonság” egy férfiben.. Jó ház, jó autó, jó körülmények, “anyagi biztonság” (a srác mellett a testi biztonsága nem biztos, hogy meglessz de ezt kompenzálja az anyagi).

Én 3 éve jöttem rá, hogy bőven elég egy szép nagy autó (nem kell, hogy új legyen), hogy egyből felkeltsem a nők figyelmét. Kaptam kölcsön 1 hétre egy szép fekete bálna méretű nagy köbcentis autót (nem a 3 nagy luxus márka egyike). Amikor kiszálltam mindig megakadt rajtam a csajok szeme, volt aki még oda is jött megdicsérni, hogy mennyire illik hozzám ez az autó. De amikor az én kis szürke ferde hátúmmal jártam a kutya sem vett észre hiába 8 évvel fiatalabb autó volt ugyan abból a márkából. Megkérdeztem az egyik csaj haverom, hogy mégis miért és elmondta, hogy ha nagy a kocsi azt egyből drágának gondolják, ha kicsi akkor pedig olcsónak. Szóval ha úgy nézzük, ha egy kicsit adsz magadra és veszel egy szép nagy autót egyből vonzóbb leszel a nőknek, meglátják benned a pénzt.

2023. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Miert ne szamitana... Valszeg nott az onbizalma es sok olyan no van akinek a penz a legfontosabb
2023. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

A pénz mindig is számítani fog, bárki bármit mond. Akkor is számított, amikor próbáltak komplett társadalmi rendszereket felépíteni arra, hogy nem számít.

Manapság pedig életforma lett széles körben a golddiggerkedés...

2023. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!