Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebből a nyomorult helyzetből...

Ebből a nyomorult helyzetből hogyan törhetnék ki?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, a szüleimmel lakok, a testvéreim sokkal fiatalabbak nálam, és ők sokkal előrébb tartanak az életben, mint én. 5 éven keresztül nem dolgoztam, a szüleim kölcsönkérve és szenvedve tartották el a buszma fejemet, miközben én csak játszottam...


Szeretnék változtatni. Szeretnék élni. Szeretnék változtatni. A legnyomorúságosabb érzés, hogy ezen sok idő örökre elveszett a semmire. Egy életre megtanultam, hogy a játékokra időt áldozni nem érdemes, maximum ritkán...

De ezen tanulságok kevesek, hisz nincs senkim, a családommal is rosszba lettem. Szeretnék haverkodni, barátkozni. Mit tehetnék?



2023. márc. 26. 10:48
1 2
 11/11 anonim válasza:

Sokat segít a meditálás, csak napi 5-10 perc is segít megtalálni önmagad. Töltsd le a medito appot a telefonodra. Teljesen ingyenes. Csak angolul van, de gondolom tudsz valamennyire angolul.

Szurkolok neked :)

2023. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!