Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkó voltam a kollégámmal?

Bunkó voltam a kollégámmal?

Figyelt kérdés
Repülővel utaztunk, engem visszadobtak, hogy túlsúlyos a csomagom, ezért félrálltam átpakolni néhány dolgot. Erre a férfi kollégám (én nő vagyok), akivel együtt utaztam, azonnal odarontott és nyomta be a fejét a bőröndömbe, hogy (gondolom) kíváncsiskodjon. Erre megmondtam neki, hogy bocs, de semmi köze hozzá, hogy mi van a bőröndömben, álljon hátrébb és várjon ott. Erre mentegetőzött, hogy ő csak segíteni akart. De ugyan mit kéne már segíteni egy-két lim-lom átpakolásában? Meg tényleg látszott rajta, ahogy odacsörtetett, hogy teljes extázisba jött, hogy most bepillantást nyerhet egy női bőrönd tartalmába.
2023. márc. 29. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ez egyeltalán nem bunkóság a részedről, főleg ha civilizáltan közölted :)
2023. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Hátha elrakhatott volna egy szexi bugyit, amibe az út során belemaszturbálhat :-D
2023. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Meg kéne hallgatni a másik felet is. Csöppet sem vagyok biztos benne, hogy tényleg azért ment oda, hogy belenézzen. Lehet, hogy csak te, abban a lelkiállapotban úgy érezted.

Ettől függetlenül, ha kulturáltan szóltál, akkor semmi gond. Rájött, hogy félreértetted a gesztusát, és nincs szükséged a segítségére.

Az igaz, hogy én (szintén férfi) óvatosabban viselkedtem volna és először megkérdeztem volna, hogy segítsek-e átpakolni. Ha nem, akkor inkább elfordulok, hogy ne érezze kellemetlennek a jelenlétemet. Viszont én is ottmaradtam volna mellette, hogy együtt menjünk tovább, ha elkészült.

2023. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Semmi bunkó nem volt ebben. Egyeseknek fogalmik sincs a magánszféra fogalmáról.
2023. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!