Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudnék tenni kollegámmal...

Mit tudnék tenni kollegámmal aki emiatt állandóan besároz a főnökségnél?

Figyelt kérdés
vagyonőrként dolgozom portán, van egy kollegám aki folyamatosan beszél, és engem is beszéltetni akar, engem ez idegesít mert eléggé magamnak való ember vagyok, ezért is választottam ezt a munkát. viszont ő emiatt folyamatosan a főnökségnél a hátam mögött panaszkodik rám, bunkónak nevez, néha kitalált dolgokat is mond, én meg kapom a lecseszéseket folyamatosan, holott a munkámat rendesen ellátom. más műszakba sajnos nem tudok átkerülni ezek után mert neki hála a főnök problémásnak tart
2022. okt. 31. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanilyen aljas és sunyi módon kicseszel vele.
2022. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Megpróbálsz beszélni a főnököddel. Hátha.
2022. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ártatlan addig, míg be nem bizonyítják annak ellenkezőjét.

A főnök is tartsa magát ehhez, s ne higyje el a kitalált sztorikat. Ok, mond rólad minden szart, de hol a bizonyíték? Ezzel a hozzáállással te is mondhatnád a rendőrségen, hogy a főnököd meglopott. Neki az hogy esne?

2022. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Fulhallgato be es magyarazzon nyugodtan. Vagy munkakori leiras h joba kell lenni vele meg dumalgatni? Foninek mond, h a melod elvegzed az extra szolgaltatasokert meg kulon kell fizetni
2022. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!