Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évet adtok még az "oltott...

Hány évet adtok még az "oltottak"-nak?

Figyelt kérdés
Mindegyik rottyon van,csak nem ismerik be,hogy az injekcióktól vannak szarul/halnak meg.

2023. márc. 29. 22:24
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/176 anonim ***** válasza:
1%

Attól, hogy úgy tesztek, mintha kamu lenne az új világrend, a világ szándékos tönkretétele, meg az elit terve, még nagyon is igaz. Kössétek fel a gatyát, mert elég durva (szándékos) dolgok lesznek még a következő években.


Kérdező!

Legyen több eszed neked is, ne keltsd feleslegesen a feszültséget. Pont az lenne a lényeg, hogy összefogjunk, mivel mindegy ki érti, ki nem, ki oltott, ki nem, mindenki egy csónakban evezik, a csónak meg süllyed..


(#83 voltam)

2023. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/176 anonim ***** válasza:
4%
Kajak van aki meg ezzel foglalkozik? 😅 Mindenkinek inkabb magaval kene..
2023. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/176 A kérdező kommentje:
91,pedig de.És rohadt sokan meghaltak már az első évben is,csak őket most úgy hívják,hogy "covid" halottak.Nyilván hülyeség,hogy 1 éven belül mind meg fognak halni.Ezt a baromságot szintén azok terjesztik,akik a covidpropagandát tolják.Így simán hiteltelenítik az igazat szólókat és így mindenki csak elmebetegeknek,őrülteknek titulálja az "oltás" elleneseket.
2023. márc. 31. 00:40
 94/176 A kérdező kommentje:
92,nincs semmi feszültségkeltés.Pont nem érdekel,hogy ki milyen kovidhívő,a kérdés érdekel.
2023. márc. 31. 00:43
 95/176 anonim ***** válasza:
28%

"az oltáshullám kezdetekor erősen terjedt, hogy az oltottak 1 éven belül meghalnak. Nem haltak meg."

Az oltáskampányokkal kezdetét vette a brutál mértékű "covid halálozás", miért minden országban az oltások bevezetésével kezdtek hullani az emberek holott addigra már két hullámot végigtombolt a covid? Továbbá a jelenleg is zajló oltott országok brutális túlhalálozása szerintetek mi? És mindennap van egy új hír egy hirtelen és váratlanul elhunyt oltottről a médiában. Fiatal emberek, semmi előjel. Én nagyon féltem az oltott szeretteimet.

2023. márc. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/176 anonim ***** válasza:
21%

94!

Azért nem gondolom így, mert minek ennyire túlbonyolítani. Egyszerűen elterjesztenék úgy a vírust, hogy attól haljanak meg az emberek.

Sokan meghaltak olyanok is, akik nem voltak beoltva.

Én azt gondolom, hogy az oltás csak egy politikai "megoldás",azért van, hogy elmondhassák, hogy megmentették az embereket. Közben meg csak azokat "menti meg", akik egyébként is meggyógyultak volna és mindenféle mellékhatása is van.

De szerintem nem az oltással akarnak direkt kárt okozni.

2023. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/176 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nekem ugyanazok a gondjaim, mint három placebóval ezelőtt. Remélem megtapasztalod, amit kívánsz az oltottaknak. Gyenge idős néni velünk szemben változatlanul öregszik, 3 oltás után is, ahogy 80 fölött szoktak az emberek. Ez csak nektek nem tűnik fel, hogy ökörségekkel szivatjátok saját magatokat.
2023. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/176 anonim ***** válasza:
73%
Magamnak adok még egy olyan 40-45 évet kb, most vagyok 30.
2023. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/176 anonim ***** válasza:
71%

"Mindegyik rottyon van,csak nem ismerik be,hogy az injekcióktól vannak szarul/halnak meg."


Én nem vagyok rottyon, ami bajom van, az az oltás előtt is megvolt. A gyermekkori bántalmazásból eredő problémáimat kár lenne az oltásra fogni.


Szerintem még van hátra jó sok évem, hacsak ki nem nyírom magam előbb.

2023. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/176 A kérdező kommentje:

97


"Sokan meghaltak olyanok is, akik nem voltak beoltva."


Ja,kibaxták őket a kórházból vagy tesztelték rajtuk a lélegeztető xarokat.

2023. márc. 31. 20:11
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!