Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évet adtok még az "oltott...

Hány évet adtok még az "oltottak"-nak?

Figyelt kérdés
Mindegyik rottyon van,csak nem ismerik be,hogy az injekcióktól vannak szarul/halnak meg.

2023. márc. 29. 22:24
 141/176 A kérdező kommentje:
135,van ellenpropaganda is,persze.Ugyanazok tolják,akik a covidpropagandát.Így könnyű hitelteleníteni a "rendszert ellenzőket".Olyan stílust adok,amit az idefirkálók adnak...tahó kommentre mit feleljek?
2023. ápr. 1. 22:44
 142/176 A kérdező kommentje:

140,persze,biztos,csak azt is ugyanígy fogom telibe xarni. :D


Ha olyan egyszerű lenne,akkor már ki lennénk irtva,mind.

2023. ápr. 1. 22:59
 143/176 anonim ***** válasza:
70%
Nem válaszoltál: mik a forrásaid?
2023. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/176 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem hagyjuk vergődni a kérdezőt magába. Higgye csak, hogy minden oltott rottyon van, ha ettől megnyugszik a kis lelke :)
2023. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/176 A kérdező kommentje:
143,te sem.Milyen alapon kérdezel te fel engem? XD
2023. ápr. 1. 23:16
 146/176 A kérdező kommentje:
144,mondom,még mindig ti erőlködtök itt,én csak válaszolok.Ha eltűntök végre,akkor talán az értelmes kommentelők is tudnak írni...
2023. ápr. 1. 23:18
 147/176 anonim ***** válasza:
77%
#142 Fordulni fog a kocka, én szóltam előre. Ki leszünk írtva ne aggódj, a java mégcsak most jön a dolgoknak. Épp ezért undorító, amit csinálsz, ez az uszítás, más halálának időpontjára való tippelgetés, meg dumálsz a magas lóról, kiröhögsz mindenkit, mint ha te nem csak egy porszem lennél a 8 milliárd ember közül, akit el fognak taposni. Egy csepp emberség sem maradt benned ezekszerint. Nézz magadba, mielőtt másokat megítélsz.
2023. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/176 A kérdező kommentje:

Persze,fordulni fog...aha...és pont te beszélsz arról,hogy az ellenpropagandának sem szabad hinni.

Miért ne tippelhetnék meg,hogy mennyi van hátra nekik?Vagy most te is tagadásba mentél át?Mitől lenne ez uszítás?Tudod mi volt az uszítás?Az elmúlt 2 év az "oltatlanok" ellen!Ez nem uszítás,hanem a valóság...

2023. ápr. 1. 23:30
 149/176 anonim ***** válasza:
Én legalább tudom mit beszélek, nem ma jöttem le a falvédőről. Kicsit többet tudok a világ dolgairól mint te. Ne az oltottakat hibáztasd, pláne ne tippelgesd a halálukat, mert ez tényleg undorító. Nem ők az ellenségeid.
2023. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/176 A kérdező kommentje:

Biztos! :D

Nem hibáztatom őket,max. ők hibáztatnak engem,mert bioterrorista vagyok/nem holtakozok/nem nézek tv-t/nagymamagyilkos vagyok/satöbbisatöbbi.

Szerintem is jobb az,ha álomvilágba ringatják magukat és elmennek még 10 injekcióért...meg nem vonják felelősségre a fájszart és a többi méregkeverőt...vagy mégsem? :)

Végülis teljesen korrekt,ha ők elmondhatnak mindenféle összeesküvéselmélethívő elmebeteg g3c1nek.Ez így igazságos,szerinted.Amúgy nem úgy van feltéve a kérdés,hogy jujjdejó,hogy meg fognak halni,na,na,vajon mennyi idejük van még,hihi...aki nem hisz ebben,az le fogja xarni ezt a kérdést és voltak normális kommentek is.

2023. ápr. 2. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!