Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évet adtok még az "oltott...

Hány évet adtok még az "oltottak"-nak?

Figyelt kérdés
Mindegyik rottyon van,csak nem ismerik be,hogy az injekcióktól vannak szarul/halnak meg.

2023. márc. 29. 22:24
 131/176 A kérdező kommentje:
129,az egy dolog,hogy nem tudsz róla,még...
2023. ápr. 1. 21:58
 132/176 anonim ***** válasza:
71%

Pont ez az, hogy én tudok róla. Bármilyen összesítésben ezrelékekben volt mérhető a mellékhatások száma, és ebbe már a legenyhébb tünetek (mint az enyhe karzsibbadás az oltás után) is beletartoznak.

Ha az emberek 99+ százalékának semmiféle mellékhatást nem okoz, ezzel szemben te azt állítod hogy mindenki rottyon van tőle, ez iskolapéldája a hazugság fogalmának. És még annak is béna.

2023. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/176 A kérdező kommentje:

"Ha az emberek 99+ százalékának semmiféle mellékhatást nem okoz"


Ok,tehát neked ezt el kellene hinnem... :D


"Pont ez az, hogy én tudok róla."


Max. azt hiszed. :)

2023. ápr. 1. 22:06
 134/176 anonim ***** válasza:
70%

Mivel az empirikus bizonyíték mind a te állításaid cáfolja.

Persze szíved joga ragaszkodni egy hazugsághoz, csak minek? Mit remélsz elérni azáltal, hogy hamis állításokkal teszed magad hiteltelenné mindenki előtt?

2023. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/176 anonim ***** válasza:
73%

Na most az oltott ember gyakran megkapja azt, hogy birka, mert beveszi azt amit a tv mond, amit a neten írnak, amit az internetes cikkek írnak, amit a rádióban mondanak be stb. De itt láttam volt aki olyan linkeket küldött, ami meg az oltás ellen szólt. Sokszor olvastam már oltásellenesektől, hogy ja, mert nem tájékozódsz, jaj pedig abban a videóban is azt mondták..., mert én ilyen meg olyan statisztikát olvastam. De az oltás káros, mert azt hallottam, hogy... stb stb. Aki meg akarja érteni mire mondom, az megfogja, aki nem, nem.....


ok. Elhiszem, hogy ilyet olvastál. Sokan azt mondják, hogy jaj, mert bedőlsz az oltáspropagandának. De most őszintén, Miért ne lehetne elképzelni, hogy van oltásellenes propaganda is? Nem csak Marika néni féle egyszerű emberek az oltásellenesek. Honnan tudják az oltatlanok, hogy ők nincsenek behúzva a csőbe?


Most őszintén, bele láttál a fejébe annak aki az oltásellenes cikket írta? Belelátsz a politikusok fejébe? Nem. Nem voltál ott, amikor ezek elkészültek. Tehát arra mondom, hogy lehet, hogy az oltott benyel mindent amit a sajtó mond, de te honnan tudod, mint oltatlan, hogy akár veled nem csinálták meg ugyanezt? Ez fordítva is igaz. Attól függ, hogy kinek fogsz hinni, hogy kinek a véleménye közelebb áll hozzád. Az fog illeszkedni a te világképedhez. Ennyi. Ennyi erővel az oltatlanok is birkák.

A statisztikát meg hagyjuk. A statisztika szerint ma Magyarországon az átlag kereset kb. 500 000 forint. Jó, de mondd ezt olyannak, aki azt se tudja, hogy mit eszik a hónap végén.


Nem mindegy már, hogy ki melyik oldalon áll? így is-úgyis birkák vagyunk... akkor minek nyírjuk egymást nyamvadt vakcina miatt?


Nem olvastam minden kommentet, szóval bocs, hogy ha ezt valaki már írta.


Én elfogadom a véleményed, hogy nem akarsz oltani kérdező. Az a lényeg, hogy ne legyél beteg. Inkább a stílus, ahogyan a véleményed közlöd. Az a gázosabb.

2023. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/176 A kérdező kommentje:

Milyen "empirikus" bizonyítékok? :D


Egy baj van veletek,oltottakkal,bekajáltátok ezt a tudományos maszlagot és nem veszitek észre,hogy átvertek titeket.Meg tagadtok a végtelenig.Nyilván tagadtok,mert féltek az igazságtól.Meg nem tudtok logikusan,hosszútávon gondolkodni.El vagytok kényelmesedve,el vagytok butítva.Persze,a globalisták által működtetett cégek majd azt fogják nektek mondani,hogy az oltásaik mérgek voltak...ez a baj veletek,hisztek nekik,a szemeteknek meg nem hisztek.A politikusok,bankárok is csak poénból nincsenek beoltva a covidmérgekkel... :D

2023. ápr. 1. 22:24
 137/176 anonim ***** válasza:
93%

"Milyen "empirikus" bizonyítékok?"

Például hogy itt vagyok én, mint oltott, aki nincs rottyon, ezzel máris cáfolva az állításod, hogy minden oltott rottyon van. Meg persze ott van még sok száz millió másik oltott is, akik mind élnek és virulnak.

2023. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/176 A kérdező kommentje:
De ha már ennyire sértőnek éreztek engem...nem tudjátok,hogy hány "oltatlan" embert köptetek le,mert ti rettegtetek vagy mert ti felsőbbrendűnek éreztétek magatokat.
2023. ápr. 1. 22:28
 139/176 A kérdező kommentje:
137,tehát semmit sem tudsz bizonyítani.Ok.Pont.Itt ezt le is zárhatjuk.
2023. ápr. 1. 22:30
 140/176 anonim ***** válasza:
24%
#130 Egyáltalán nem mindegy, ki mennyire rendszerellenes. Lesz mégegy pandémia, az oltatlanok pl semmire sem fognak jogosulni, sőt.. Gondolod, hogy te benne leszel a "szerencsés" kb 500 millió túlélőben, akik totális kontroll alatt fognak élni? Mert én nem hinném, hogy az ittlévők közül bárki.. Szóval ne igyál előre a medve bőrére, hogy te megúszod a népírtást.
2023. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!