Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltottak hány százaléka...

Az oltottak hány százaléka gondolta meg magát az idők folyamán?

Figyelt kérdés
Mekkora lehet azoknak a száma, akik ugyan beadatták a covid vakcinát, de azóta rájöttek, mekkora átverés volt mindenestül ez az egész pandémia, és a következőnek már nem fognak bedőlni, és nem fognak vakcináztatni?

2023. febr. 16. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
34%
Aki beadatta önként, az nem agymosott, tanulatlan ember, mint te. Inkább köszönd meg nekik, miattuk lett vége a járványnak, még ha a magadfajtád miatt tovább is tartott, mint kellett volna
2023. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
30%
0%
2023. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
64%
Mi külföldön élünk, és a munkám miatt kötelező volt az oltás. 2 oltást bevállaltam, nem csak azért mert kötelező, hanem mert ennyit kértek ha utazni akart az ember. De utána már nem kértem oltást. Fönököm jött azzal, hogy azok is kötelezőek, közöltem vele, hogy akkor rúgjon ki. Végül belátta, hogy nem kötelezhetik, így ma is ott dolgozom. ( laboráns vagyok) Nem bántam meg a két oltást, mert haza akartam menni , és ez volt az ára.
2023. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
54%

Ilyesmit nem gondolok, de háromszor lettem oltva és csak kétszer kaptam el a covidot. Enyhe lefolyású volt, mint egy rosszabb nátha kb.. viszont soha semmire nem voltam allergiás, de oltások után durván kijött gyógyszer allergia. Olyanra is amit előtte rendszeresen szedtem.. illetve rengeteget viszkedtem random.. és kiütések is voltak.


Szóval köszönöm szépen, több oltást biztos hogy nem kérek olyanból ami hasonló jellegű.

2023. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
55%

", de háromszor lettem oltva és csak kétszer kaptam el a covidot. "


Én meg oltatlan vagyok és egyszer se kaptam el...érdekes

2023. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
69%
"Én meg oltatlan vagyok és egyszer se kaptam el...érdekes" már mindenki elkapta ezt a szart , enyhe nátha is covid
2023. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
16%
#5: Nem annyira érdekes. Olyanok tudod miért nem írkálnak ide, akik oltatlanok és elkapták? Akkor gondolkozz rajta kicsit.
2023. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
72%

"enyhe nátha is covid"


Sőt az is covid ha elüt egy autó xd

2023. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos, rá voltam kényszerülve, hogy beadassam az oltást, két Pfizert kaptam. A covidot elkaptam, nagyon ledöntött a lábamról, 3 hétig nem tudták 38 fok alá vinni a lázam. Több, mint 60 évem során még lázas beteg nem voltam, nagyon ritkán max hőemelkedésem volt. Egy daganatom is lett, az orvos első kérdése az volt, oltást kaptam-e? Semmiképp nem adatnám be még egyszer. Nagyon megbántam.
2023. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
63%
Tisztavérű oltatlan vagyok és a családom is. Kutya bajunk, nem voltunk kovidosak, se egyéb nyavajánk nem volt. Így a mellékhatások miatt sem kell aggódnunk. Nekem már a nagy kampány alatt bűzlött ez az egész és a történések igazolták, hogy jól döntöttünk, hogy nem vettük fel az oltást.
2023. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!