Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hétvégén beugrott hozzám egy...

Hétvégén beugrott hozzám egy férfi kollégám, eladtam neki a párom biciklijét. Nem voltam kisminkelve és tett egy megjegyzést rögtön miután kiszállt a kocsijaból, hogy "oh de máshogy nézel ki"?

Figyelt kérdés

Hétvégén beugrott hozzám egy férfi kollégám, eladtam neki a párom biciklijét. Nem voltam kisminkelve.. tett egy megjegyzést rögtön miután kiszállt a kocsijaból, hogy "oh de máshogy nézel ki"?

Kérdeztem, hogy oh igen, miért? :D

Erre áh, semmi, semmi és legyintett a kezével, majd hozzá tette, hogy mert nem vagyok kisminkelve.


Igazából csak mosolyogtam rajta, de utólag gondolkodtam.. És már akkor, abban a pillanatban is kiváltott bennem egy rossz érzést, de nem reagáltam erre, nem fogok ilyenen hisztizni..


Egyébként is csak szempillaspirált használok és a szemöldököm szoktam kihúzni.. Tehát még azt sem mondanám, hogy agyonra sminekelem magam. Nyilván maga a szempillaspirál nagyon feldobja a szemeimet, de nem is bánom, szeretem kihangsúlyozni a szemem.


Igazából rosszul esett és úgy gondolom, hogy ez bunkóság volt részéről..


Mi a véleményed? Túlreagálom?


(30N)



#smink #beszólás #Megjegyzést tett
2023. ápr. 9. 11:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%

Nem kell túl gondolni. Lépj túl rajta.


De ha unatkozol, akkor csináld a balhét, bánom is én.

2023. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Túlreagálod. Strandra is kisminkeled magad? Miért zavar az, hogy valaki megjegyezte, hogy látvanyos a különbség a kisminkelt és a nem sminkelt arcod között? Viseld tetteid után járó köverkezményeket. Ha nem sminkelnél, akkor nem lepődött volna meg.
2023. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Írtam fentebb, hogy semmit nem reagáltam a megjegyzésre és nem is fogok..


Csak szimplán érdekel mások véleménye, hogy mit gondolnak egy ilyen helyzetről?

2023. ápr. 9. 11:43
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Lépj túl rajta. Nyilván fizetős lányok állnak csak szóba vele, azok meg ugye mindig talpig sminkben nyitnak neki ajtót, azt hiszi, hogy minden nő sminkben van otthon.
2023. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%

" Igazából rosszul esett és úgy gondolom, hogy ez bunkóság volt részéről.."


"Mi a véleményed? Túlreagálom?"


Erre válaszoltunk. A hiba benned van. Keresd magadban, hogy miért esett neked rosszul.

2023. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%
#2 Ebból az egy hozzászólásodból lejön, hogy tuti fent vagy facebookon, egy alulról fényképezett, tokavillantós profilképpel, és minden nap megosztasz egy rózsás-delfines képet Oravecz Nóra idézettel. 😂😂😂
2023. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem neki kell tetszened így természetesen is, hanem a barátodnak. De amúgy nem volt éppen egy szép gesztus ez a megjegyzése.
2023. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

#6

Most magadból indulsz ki, drágaság?

2023. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
#8 Nem, a hozzászólásodból. Látom, a szövegértéssel is vannak komoly gondok, úgyhogy teljes a boomer bingo. Feldobtad a napom. 😂😂😂
2023. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyszerűen csak megjegyezte, hogy máshogy nézel ki, semmi bántó nincs benne, még az is lehet, hogy így jobban tetszel neki.
2023. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!