Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hétvégén beugrott hozzám egy...

Hétvégén beugrott hozzám egy férfi kollégám, eladtam neki a párom biciklijét. Nem voltam kisminkelve és tett egy megjegyzést rögtön miután kiszállt a kocsijaból, hogy "oh de máshogy nézel ki"?

Figyelt kérdés

Hétvégén beugrott hozzám egy férfi kollégám, eladtam neki a párom biciklijét. Nem voltam kisminkelve.. tett egy megjegyzést rögtön miután kiszállt a kocsijaból, hogy "oh de máshogy nézel ki"?

Kérdeztem, hogy oh igen, miért? :D

Erre áh, semmi, semmi és legyintett a kezével, majd hozzá tette, hogy mert nem vagyok kisminkelve.


Igazából csak mosolyogtam rajta, de utólag gondolkodtam.. És már akkor, abban a pillanatban is kiváltott bennem egy rossz érzést, de nem reagáltam erre, nem fogok ilyenen hisztizni..


Egyébként is csak szempillaspirált használok és a szemöldököm szoktam kihúzni.. Tehát még azt sem mondanám, hogy agyonra sminekelem magam. Nyilván maga a szempillaspirál nagyon feldobja a szemeimet, de nem is bánom, szeretem kihangsúlyozni a szemem.


Igazából rosszul esett és úgy gondolom, hogy ez bunkóság volt részéről..


Mi a véleményed? Túlreagálom?


(30N)



#smink #beszólás #Megjegyzést tett
2023. ápr. 9. 11:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
2-es, egyértelmű, hogy nem sminkelem magam standon... Sőt, sokszor nem, ha megyek ide-oda.. De sosem szóltak le eddig,sőt én sem szóltam be soha másnak, ha igenis feltűnt, hogy másabb kicsit smink nélkül, mert egy ember normális, szociálizált ember nem szól le másokat..
2023. ápr. 9. 12:12
 12/23 A kérdező kommentje:

Nyilván nem akart megbántani, de nekem akkor is furcsa, hogy egy férfi ilyen megjegyzést tesz, főleg, hogy kollegális viszonyban vagyunk.


Köszönöm a válaszokat, biztos velem is baj van nem kevés, hogy ilyen dolgon leakadtam XD ez van.


Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!

2023. ápr. 9. 12:15
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

#9

A saját frusztrációdat vetíded rá az én válaszomra. Nem baj, a te gondod.

Egyébként pedig maradi vagy, feltalálták már az időzítőt. 😉 Tudod, fényképezőgépen van egy kis pöcök, amit lenyomsz, villog 10 mp-ig, a gép állványon van, és szupi képet csinál visszaszámlálás után.

Oravecz meg gagyi, de ha neked ez jutott eszedbe, akkor pont, hogy te osztogatsz ilyenektől.


Az én érdeklődési köröm magasabb szinten van.


És csak úgy érdeklődés szintjén, miből szűrted le azt a sok baromságot, amit írtál? Mert értelmes és okos az nem vagy, az már biztos.

2023. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig furcsa az ilyen. Nem maga a tartalom, hanem mint valami autista, ki kell mondnaia mindent, amit gondol.
2023. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább itt mélyebbre ásnék, hogy miért esett neked ennyire rosszul egy majdnem idegen férfi véleménye.

És én itt most több dolgot tudok elképzelni:

1. Kiskorodban ért bántás a külsőd miatt

2. Másoktól várod a megerősítést, hogy szép vagy, és kevés az önbizalmad

3. Szimpatikus neked a pasi (ez akkor is lehet, ha van párod)


Alapjában véve én is bunkó dolognak tartom, amikor emberek csak úgy megjegyzéseket tesznek a másikra úgy, hogy az illető nem kérdezte ki a véleményét. Viszont egészséges önbizalommal rendelkező ember ezeket el tudja engedni, legyint egyet, téged viszont érzelmileg megrendített valamiért, amit mi nem tudhatunk, csal találgathatunk, de véleményem szerint ennek az oka mélyebbről jöhet.

2023. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Én nem közvetlen családi körbe is úgy megyek, hogy van rajtam nude smink: bb krém, spirál, színezett ajakbalzsam, különben azon keseregnének, hogy beteg vagyok. Bumm. Neked is, nyugi :-)
2023. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

15-ös, lehet, hogy nem tökéletes az önbizalmam, de nem vészes a helyzet és a külsőmmel nincs problémám, igyekszem "karbantartani" magam 😊és abszolút nem esetem az illető, úgyhogy a 3. Pont kitárt 😅


Csupán érdekeltek a vélemények, hogy csak szerintem kőbunkó ez a beszólás ..? 😀


Köszönöm mindenkinek a véleményeket!😊

2023. ápr. 9. 15:15
 18/23 A kérdező kommentje:
*kizárt
2023. ápr. 9. 15:15
 19/23 anonim ***** válasza:
rusnya vagy smink nélkül azt jelenti
2023. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Jó, nem volt kedves, de nem is akkora bunkó, hogy ezen rugózz. Fogadd el, hogy a szempilla-szemöldök elég rendesen megváltoztatja az arcot. És nem Te vagy a világ közepe. Ez utóbbi nem tudom, hogy menni fog-e.
2023. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!