Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hétvégén beugrott hozzám egy...

Hétvégén beugrott hozzám egy férfi kollégám, eladtam neki a párom biciklijét. Nem voltam kisminkelve és tett egy megjegyzést rögtön miután kiszállt a kocsijaból, hogy "oh de máshogy nézel ki"?

Figyelt kérdés

Hétvégén beugrott hozzám egy férfi kollégám, eladtam neki a párom biciklijét. Nem voltam kisminkelve.. tett egy megjegyzést rögtön miután kiszállt a kocsijaból, hogy "oh de máshogy nézel ki"?

Kérdeztem, hogy oh igen, miért? :D

Erre áh, semmi, semmi és legyintett a kezével, majd hozzá tette, hogy mert nem vagyok kisminkelve.


Igazából csak mosolyogtam rajta, de utólag gondolkodtam.. És már akkor, abban a pillanatban is kiváltott bennem egy rossz érzést, de nem reagáltam erre, nem fogok ilyenen hisztizni..


Egyébként is csak szempillaspirált használok és a szemöldököm szoktam kihúzni.. Tehát még azt sem mondanám, hogy agyonra sminekelem magam. Nyilván maga a szempillaspirál nagyon feldobja a szemeimet, de nem is bánom, szeretem kihangsúlyozni a szemem.


Igazából rosszul esett és úgy gondolom, hogy ez bunkóság volt részéről..


Mi a véleményed? Túlreagálom?


(30N)



#smink #beszólás #Megjegyzést tett
2023. ápr. 9. 11:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
60%

Én azt is utálom, mikor valaki benyögi, hogy "befestetted a hajad". Tudom baszki, ott voltam.


És nekem a barátnőim többsége megmondja, hogy ez a szín jobb vagy az, úgyhogy nem érdekel a negatív vélemény sem, de az ilyen "máshogy" nézel ki... beszél, de nem mond semmit.

2023. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
31%
Na ezért nem szoktam erősen sminkelni, hogy azért smink nélkül is felismerjenek még. A pasinak meg nyilván nem túl magas az érzelmi intelligenciája.
2023. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőm szőke, így szőke a szemöldöke és a szempillája is. Ugyan annyit sminkel mint te, viszont neki azt mondják ha nincs rajta smink, hogy "úristen beteg vagy?" Szerintem egész jól jártál.
2023. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!