Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz ha anyukám azt hiszi...

Az gáz ha anyukám azt hiszi hogy meleg vagyok pedig nem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és még nem volt barátnőm valószínűleg nem is lesz soha de nem ez a lényeg. Szinte már havonta előjön ez a téma, hogy őt nem érdekli ha meleg vagyok így is szeret stb stb de nem fogja fel, hogy nem vagyok az, se biszex se aszexuális, egyszerű hetero férfi vagyok.

Ráadásul gondolom már a szélesebb családi körben is erről beszél hiszen múltkor ez a téma a családi ebédnél is feljött de csak indirekten ment erről a beszélgetés, hogy nincs ezzel baj ha valaki meleg de már rettegek mikor fogják tőlem kérdezgetni.


2023. ápr. 9. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Kérd meg az egyik lány barátod, hogy játssza el, hogy a barátnőd.
2023. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincsen sajnos lány barátom meg hát akkor legalább 1 hónapig azért el kéne játszania azt meg nem tudom ki vállalná be, maximum pénzért :D
2023. ápr. 9. 21:03
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Anyáddal ne vitatkozz, meleg vagy és punktum!
2023. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Tegyél ki a szobád falára meztelen nős posztert, pl Playboy középoldalt.
2023. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj, mondhatsz akármit, amíg nem lesz barátnőd addig menni fog ez a duma. Hiába bizonygatsz bármit is.

Inkàbb azon ügyködj hogy hogyan szedj fel valakit mert a téma csak akkor fog befejeződni.

2023. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
miből gondolod , h nem lesz barátnőd?
2023. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%

Gondolom fura neki, hogy 20 évesen még csak barátkozni sem barátkozol lányokkal amely valljuk be azért tényleg nem megszokott egy egészséges hetero férfitől.


Persze én nem fogom kétségbe vonni amit mondasz, el hiszem neked, hogy hetero vagy de meg lehet érteni anyukádat is valamilyen szinten mert ha lenne egy 20 éves fiam akinek még csak a baráti köreiben sem lett volna soha női nemű karakter akkor én is gondolnék arra, hogy esetleg meleg vagy.

2023. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
xd
2023. ápr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

nyitott szobaajtónál hokizz valami heteró poreszra.

"*fapfapfapfap...

-kisfiam.. Te mit csinálsz?!?

-Szia anya... Látod? Nem vok meleg!

*fapfapfap..."

2023. ápr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy túlságosan vonzó ember, ezért nem volt/lesz barátnőm.

Ilyen hokizós trükköket nyilván nem fogok csinálni úgyhogy marad a téma hallgatása amíg el nem költözöm. :D

2023. ápr. 10. 01:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!