Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám megtudta hogy meleg...

Anyukám megtudta hogy meleg vagyok, és most teljesen ki van borulva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt egy ehhez kapcsolódó kérdésem már, csak akkor arrol volt szo, hogy hogyan mondjam el. Igazából nem mondtam el, hanem lebuktam, mert nem a legjobb barátomhoz mentem volna, hanem a barátomhoz, akivel jelenleg kialakulóban vagyok.

Amikor nagynehezen kinyögtem az igazságot, anyum kiborult és hallottam hogy sír. Aztán egy kis idő után megdumáltuk a dolgot (vagyis csak azt hittem) és mondta hogy nem tud ezzel mit csinalni, ugyhogy elfogadja, de ésszel csináljam a dolgokat. Aztan este amikor mar lefekudtem, odajott sirva hogy nagyon szomoru emiatt az egesz dolog miatt.

Ugyhogy most eleg gaz a dolog itthon, nem tudom mit kene tennem

17


2019. jan. 27. 16:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
Ha ő ment oda hozzád akkor nem akkora a baj. Adj neki időt hogy feldolgozza. Szerintem pár nap, és elkezd normalizálódni otthon az élet.
2019. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Neked semmit sem kell tenned. Most ő jön, neki kell elfogadnia a tényt.
2019. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
82%
Magyarázd el neki, hogy erről nem tehetsz, és nem is tudsz változtatni rajta. Hiába próbál lelkileg zsarolni azzal, hogy sírva megy oda hozzád. Sírjon ott, ahol senki se látja! Megváltoztatni nem fog tudni.
2019. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
O leginkabb szerintem azert van kiakadva, mert nem lesznek unokai, es az egyetlen gyereke vagyok. Mindig is ezt hajtogatta hogy ezt meg ezt fogja majd az unokainak meselni meg hogy en milyen emlekeket fogok meselni a gyerekeimnek, es szerintem most ezert depressziozik a legjobban. De ha hetero lennek se lett volna gyerekem (vagy lenne) mert nem lenne turelmem hozzajuk.
2019. jan. 27. 16:43
 5/42 anonim ***** válasza:
71%
Hagyj neki időt, hogy elfogadja a dolgot. Te semmit nem tudsz tenni, neki kell ezt magában feldolgoznia. Az unoka kérdésre meg térjetek majd vissza, ha betöltötted a 30-at és akkor nézd meg, hogy vélekedsz a dologról.
2019. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy meleg vagy még lehet gyereked
2019. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

#5 - attol hogy ezt leirtad, jobban erzed magad?

Egyebkent koszonom mindenkinek aki normalisan valaszolt, igy fogok cselekedni. Esetleg ha valakinek van szemelyes tapasztalata ilyen teren, szivesen meghallgatom ^^

2019. jan. 27. 17:15
 8/42 anonim ***** válasza:
89%

Nekem van személyes tapasztalatom, a fiam meleg, ennek ellenére egyet kell értenem az ötössel...


Kérdező, nem az elfogads a nehéz szülőként. HAnem meg kell küzdeni azzal a félelemmel, hogy tudod, mi vár a gyerekedre, mennyi bántás, sértés, kirekesztés fogja érni, és nem tudod, hogyan segíts neki, hogyan óvd meg.

2019. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%

"Volt nemrég a Magyar Televízióban arról, hogy a melegségből ki lehet mászni."

Az MTV sok hazugságot lead. Ez is az.

2019. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
A kirekesztessel nem igazan ertek egyet, nyilvan vannak kozepkori gondolkodasu szuk latokoru emberek akik nem nyitnak az “uj” dolgok fele, es aszerint itelkeznek hogy melyik ember melyik nemhez vonzodik, de en ezekkel abszolut nem foglalkozok. Amilyen munkaero hiany van itthon, ugy gondolom jelen esetben pont nem azt fogjak nezni hogy melyik nemhez vonzodom, es amugy is, a leendobeli fonokomnek vagy munkatarsaimnak miert kellene ezt az informaciot tudniuk? Bar ez is ember fuggo, hogy ki hogy eli az eletet.
2019. jan. 27. 17:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!