Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt ez eléggé...

Csak szerintem volt ez eléggé durva egy kutya miatt?

Figyelt kérdés

A metrón utaztunk, és a kisfiam elkezdte a mellettünk ülő kutyájának a fülét piszkálni, de semmilyen bántó szándékkal.


Kérte a gazda, hogy fejezze be, erre a kisfiam elkezdte böködni a kutyát, erre leordította a fiam és engem, de úgy, hogy az egész metró hallotta, hogy a kutyám nem fog bántani téged, de ha mégegyszer hozzányúlsz, akkor anyukád combján töröm el derékszögben a kezedet, világos volt?


Megjegyeztem, hogy nagyon otromba volt, és kifogom kérni az esetről a metrón készült kamera felvételeket, és eljárást fogok kezdeményezni.


Arrébb is mehetett volna, ha nem tud normálisan beszélni, ha támadó szándéka lett volna a fiamnak akkor megértem, de egy ilyen játékos közeledésben nem látok semmilyen problémát.


2023. ápr. 14. 12:57
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
86%

Arra nincs mit reagálnia, hogy 100 válaszból 99,5 %-nyi az ő felelőtlenségére mutat.

Genyókok vagyunk! Fúj! :D

2023. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
90%

A gazda kért tőletek valamit, azt is szép szóval? Kért. Teljesítettétek?

Nem.

Akkor inkább gondolkodj el a saját hozzáálásodon.

2023. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, genyók vagyunk. Az ilyen sose fogja megérteni hogy ő volt a hibás.

Mindenki hülye, gonosz, rossz, csak őlordsága nem.

2023. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!