Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt ez eléggé...

Csak szerintem volt ez eléggé durva egy kutya miatt?

Figyelt kérdés

A metrón utaztunk, és a kisfiam elkezdte a mellettünk ülő kutyájának a fülét piszkálni, de semmilyen bántó szándékkal.


Kérte a gazda, hogy fejezze be, erre a kisfiam elkezdte böködni a kutyát, erre leordította a fiam és engem, de úgy, hogy az egész metró hallotta, hogy a kutyám nem fog bántani téged, de ha mégegyszer hozzányúlsz, akkor anyukád combján töröm el derékszögben a kezedet, világos volt?


Megjegyeztem, hogy nagyon otromba volt, és kifogom kérni az esetről a metrón készült kamera felvételeket, és eljárást fogok kezdeményezni.


Arrébb is mehetett volna, ha nem tud normálisan beszélni, ha támadó szándéka lett volna a fiamnak akkor megértem, de egy ilyen játékos közeledésben nem látok semmilyen problémát.


2023. ápr. 14. 12:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Nevelni is kell ám a gyereket, - nem csak kinyomni magadból!

-Örülhetsz annak, hogy a kutya nem kóstolta meg derékból a fiad kisujját!

-Az is magas, hogy miért nem neveled a gyerekedet úgy, ahogyan az is, hogy amennyiben neveled, jól neveled-e, - mert ha neveled, akkor nem lehet ilyen szinten értelmi fogyatékos!

2023. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

1. Engedély nélkül nem nyúlunk más kedvencéhez.

2. Ha megengedi, akkor is finoman nyúlunk hozzá.

Erre a kettő alapvető dologra kéne megtanítanod a gyerekedet. Tényleg alapvető, egy átlagos két éves gyerek már tisztában van vele (ha pedig a te gyereked ennél kisebb vagy esetleg mentális zavara van, akkor kötelességed figyelni rá, hogy ne csináljon ilyesmiket).

2023. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, ha jól értem:

a gyereked kérdés és a gazda engedélye nélkül piszkálta a kutyát

a gazda megkérte, hogy hagyja abba

a gyereket ezt meg se hallotta, de te se szóltál rá

a gazda erélyesebben is rászólt a gyerekre

erre te megsértődsz és "eljárással" fenyegetőzöl.

Egyrészt tedd csak, lesz egy jó napja a metró vezetőségének, mert ilyen h*lyét ritkán látnak

Másrészt neveld meg a kölyködet.

2023. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
93%
Azt ugye tudod, hogy ha a gyereked fájdalmat okoz a kutyának, és a kutya ezért odakap, akkor a kutya gazdáját vennék elő, pedig ti voltatok a hülyék? Nagyon utálom az ilyen felelőtlen szülőket, kár, hogy nincs alkalmassági vizsgához kötve a gyerekcsinálás.
2023. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
5%
#24: ahogy a kutyatartás sem, sajnos...
2023. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
94%
25-ös igen, sajnos az sincs, sok a felelőtlen gazdi, viszont a kérdésben nem a kutyás volt a felelőtlen.
2023. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a kisfiad olyan lehet, mint az a drágatündérangyalbögyörő, akit a teremőr a múzeumban megkért, hogy ne csapkodjon az édes kis tenyerével izomból az üvegtárlóra. A gyerek ezután nekifutásból - szándékosan - nekiszaladt a tárlónak. Leesett, összetört, nem biztonsági üveg volt. Anyuka édes kicsi szentjének mázlija volt, csak a karját kellett összevarrni.
2023. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt sajnálom, hogy ha egy kutya megharap egy olyat, mint a kérdező s a gyereke, a gazdi annyit kap, mint egy rendes emberért.
2023. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
igen gondolom majd egy ponton autista lesz a kamukölyök, de akkor meg tegye szállítódobozba és úgy metróztassa, ha képtelen emberként viselkedni... de ha megkapja a kutya, akkor ő sírna bele a kamerába az esti híradóban, hogy a gonosz vadállat ok nélkül bántotta és most azonnal tessék elaltatni az összes kutyát?
2023. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem reagál a kérdező?
2023. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!