Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem akarsz önkiszolgáló...

Miért nem akarsz önkiszolgáló kasszában fizetni?

Figyelt kérdés
Kifejtést is lehet írni…

2023. ápr. 24. 22:57
A kérdező szavazást indított:
Nem értek hozzá
Nem akarok mások helyett dolgozni, szolgáljanak ki
Féltem a dolgozók munkáját
Gyorsabb hagyományos kasszában
Szeretem az önkiszolgáló kasszát, azt használom
Egyéb…
61 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Mert csak kártyával lehet (Lidl), úgy meg nem akarok. Ahol lehet KP-val, ott használom.
2023. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem lehet készpénzben fizetni.
2023. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%

Vannak jó önkiszolgáló kasszák, de pl a tescosnál utálom, hogy amint fél centire megmozdítok valamit már csipog.

Azt se szeretem, hogy ha alkoholt veszek, akkor külön kell jóváhagyatni. Illetve, ha pékárút vagy zöldség/gyümölcsöt veszek azt keresgethetem.


Alapvetően akkor választom, ha csak kevés dolgot veszek és az mind becsipogtatós.

2023. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
28%

Az első kettő válaszon mi volt a lepontozni való, úgy őszintén?


Itt tényleg ennyi kretén van?

2023. ápr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
56%
Én 95%-ban csak azt használom.
2023. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem az önkiszolgáló kasszát, főleg a Lidl-ben, Rossmannban lévőt, meg úgy általában azt használom, de 1-2 helyen (pl. Tescot irták is) elég ratyi, ott van, hogy inkább normál kasszához megyek. Olyankor fordul még elő, amikor nap vége van, több dolgot vettem és nekem sincs kedvem keresgélni a sok zöldség/gyümölcsöt, szóval kényelmi okokból is.
2023. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
32%

Vásárolni megy be az ember egy üzletbe és nem társalogni, - ha engedném, a halak nemi életével is feltartana ez a gépi f@szság.

Nem emésztem, hogy egy személytelen gép utasításai szerint pattogjak.

Nem értek hozzá, ráadásul lealacsonyítóan személytelen.

Ha a pénzem jó, hogy ott költöm el, akkor tiszteljen meg annyival az üzlet üzemeltetője, hogy emberszámba vesz.

2023. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Én speciel azért nem szeretem használni, mert rossz élményem volt vele. Hülye tesco… ott fizettünk, de egy fos volt a gép. Meg is állt, nem haladtunk. Kértem segítséget a hülye bunkó eladó nőtől (aki felügyel) az meg olyan undorítóan beszélt velünk. Majdnem hogy én éreztem magam egy szar tolvajnak, mert mint kiderült valamit nem olvasott be a gép. De nem jelezte az a szar, hogy értsük hogy mi történt. Értelemszerűen nem akartunk semmit ellopni, csak szimplán nem vagyunk járatosak az önkiszolgálóba. A tescos pi**át azóta remélem kirúgták.
2023. ápr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Valami mindig van amiert hivni kell vkit. Flegmazva nagynehezen odacammog megcsinalni.. ha sok a cucc el se ferek stb. Sok rossz tapasztalat. Mar akk se hasznalom ha ures, ugyis alig jarok boltba
2023. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
31%
Azért mert támogatom a pénztárosok munkáját, és azt hogy ne szűnjön meg a közeljövőben.
2023. ápr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!