Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemisták, ti mit csináltok...

Egyetemisták, ti mit csináltok nyáron?

Figyelt kérdés

Annyira szomorú belegondolni az eddigi nyaraimba. Van egy csomó meg nem élt pillanat, amik után annyira, de annyira vágyódnék. Az a legnagyobb félelmem, hogy eljön a nyár,és nem lesz semmi, hogy itthon esz megint a fene, hogy meg fogok őrülni. Hogy tervezhetném meg a nyaramat? Belegondolok és nem akarok itthon lenni. Emberekkel akarok találkozni, beszélgetni, ismerkedni. .. Lelkizni. Nem tudom :(.

Nektek hogy telnek a nyaraitok?



2023. máj. 1. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Elindulok biciklivel és felfedezem Európát. F
2023. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Dolgozok, plusz haverokkal megyünk majd erre-arra
2023. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagyok egyetemista, de általában én is csak otthon ülök. Főleg most már jövő héten kezdődik a szünet, biztos megőrülnék ha megint egyedül ülnék itthon 4 hónapig, úgyhogy most már próbálok tenni ez ellen és emberi kapcsolatokat kialakítani.
2023. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Dolgozom, aztán abból a pénzből nyaralni megyünk. Kiválasztottam könyveket, amiket mindenképp el akarok olvasni, néha kifekszem napozni, sétálni megyek, barátokkal szervezünk programokat. Fel akarom turbózni kicsit az angolt, lehet, hogy keresek valami nyári kurzust a nyelvsuliban. Lehet elfoglaltságokat találni, csak akarni kell.
2023. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Július 1-ig tart a vizsgaidősuck (UV héttel együtt), július 3-tól már kezdődik a kötelező négyhetes gyakorlatom, augusztusban megyek szépen dolgozni (jól bevált munkahelyre, éjszakai műszakba) egészen augusztus 31-ig, utána kezdődik előlről minden szeptemberben. :) Mi is beszéltük barátokkal, hogy jó lenne összefutni a nyáron, de nem igazán fog menni a dolgok jelenlegi állása alapján...
2023. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Megyek lakást keresni Németbe. Most végzek a bsc-vel, és megyek ki mesterre. Elég para lesz egyedül a "nagyvilágban", és arra sincs garancia, hogy egyáltalán sikerül találnom albit.
2023. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
85%
Biciklitúra barátokkal, utána 2 hét munka, 4 nap vizitúra, majd egyedül elmegyek kb semmi pénzből túrázni “idegenekkel” külföldre (szervezett út.) Szabadnapokon olvasás/napozás/nagyszülők meglátogatása/sport ilyesmik. Rég látott ismerősökkel szintén szeretnék összehozni valamit. Ja és a legjobb szerintem ha random fogod magad és elmész bárhová Magyarországon ami érdekes lehet, akárcsak egy kis falu, bármi és ott eltöltesz egynapot. Plusz ismerkedhetsz társkeresőn is, de ha nincs társaság egyedül is szuper beülni egy kávézóba, vagy megnézni egy színdarabot.
2023. máj. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem egyedül menni nagyon rossz, akárhova is megyünk,ott van a magány érzet.
2023. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is szakmai gyakorlatot kezdek a nyáron, egészen pontosan augusztus elején. Előtte pedig.. június közepéig van diákmunkás szerződésem, és addig igazából bármilyen programom lehet, egyik napról a másikra is akár. Június végén az egyetem egyik projektjében segítek egy héten át. Júliusban tervezek menni egy 3 hetes barista tanfolyamra. Közben pedig heti 1-2 alkalommal némettanáromhoz járok majd, amikor semmivel sincs ütközés.

Emellett szeretnék még unokatesóimmal, szüleimmel és közelebbi barátaimmal többször találkozni, programokat szervezni. Remélem idén több siker lesz ilyen téren.


Az előző nyaraim (egyetemistaként) eléggé laposan teltek, és még finoman fogalmaztam. Sokkal több időt töltöttem itthon, egyedül, mint azt terveztem, vagy szerettem volna. Tavalyról egyedül az intenzív német órákat tudom felmutatni. Meg azt, hogy ~2 hónap alatt írtam egy 100+ oldalas "fantasy történetet" Word-ben, amiről senki sem tud xd Vagyis tudott, mostanáig.

2023. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!