Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmenjek pénz nélkül egy...

Elmenjek pénz nélkül egy váltóruhában, külföldre dolgozni ha valójában semmi értelme jelenleg az életemnek? 25L

Figyelt kérdés

Nincs senkim es semmim, laknom sem lesz hol. Egy baratom tud nekem munkat intezni kulfoldon, egy faluban vendeglatasban. Adnak szallast es enni is lehet, amit majd levonnak a fizetesbol. Csak tisztalkodasi szerek kellenek. Csak az a bajom, hogy amikor ki tettek otthonrol, nem tudtam a ruhaimat elhozni es kb egy valtoruham van mindenbol..

Nem tudom merjek e menni, de csak egy honapot kellene kibirnom penz nelkul. Semmi nem kot ide engem es nem tudok boldogulni.

Te a helyemben mennel?


2023. máj. 15. 21:15
A kérdező szavazást indított:
Menjek
Ne menjek
35 szavazat
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
A lakhatasi problemamat sem tudom megoldani penz nelkul
2023. máj. 15. 21:17
 2/28 anonim ***** válasza:
20%
Keress támogatást , kérj ismitől pénzt biztok egymásban majd megadod , a ruhát miert nem tudtad elhozni utólag ?
2023. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem tudok senkitol kerni. Elfelejtettem oda irni h nem tudok angolul, de dolgoznak az etteremben hasonlo emberek
2023. máj. 15. 21:25
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Kérdés, MILYEN munkáról van szó, így akár kényszerprosti is lehet belöled, ha semmivel indulsz el
2023. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan menj, itt jobb már nem lesz. Én már dolgoztam külföldön de én marha 1 éve haza jöttem. Júliusban megyek vissza, már alig várom!
2023. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ruhát tudsz szerezni ingyen a Vöröskeresztnél vagy bármelyik jótékonysági szervezetnél, sőt akár helyi fb csoportban is. Sőt, tisztálkodási szereket is. Igen, menj, ha biztos munka.
2023. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%

Menj haza, csomagolj össze egy bőröndnyi ruhát és gondolkodás nélkül menj, vissza se nézz.


Ha nincs ruhád, kérj kölcsön pár ezret attól aki intézi neked a munkát és a hadaban vegyél kezdetnek két három ruhát.

2023. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Igen, a hasznaltruha jo otlet!


A munka biztos csak hat nincs nyelvtudasom, de nem azt mondom h 0. Es felek h annyira stresszbe leszek amiatt h nem fogom tudni elvegezni a munkam es kirugnak

2023. máj. 15. 21:40
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát a pánikolás helyett elkezdhetnéd egy papírra kiírogatni magadnak a legalapvetőbb, és a munkádhoz szükséges szavakat. Illetve azt a mondatot, hogy "Sajnos nem értem, kérlek mutasd meg, mit kell csinálnom.". Most még van neted, tudsz tanulni.
2023. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%

Munkaerőhiány van külföldön sok helyen nem fognak kirúgni, nálunk munkanélküliség. Most akkor hol jobb?

Indulj!

2023. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!