Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmenjek pénz nélkül egy...

Elmenjek pénz nélkül egy váltóruhában, külföldre dolgozni ha valójában semmi értelme jelenleg az életemnek? 25L

Figyelt kérdés

Nincs senkim es semmim, laknom sem lesz hol. Egy baratom tud nekem munkat intezni kulfoldon, egy faluban vendeglatasban. Adnak szallast es enni is lehet, amit majd levonnak a fizetesbol. Csak tisztalkodasi szerek kellenek. Csak az a bajom, hogy amikor ki tettek otthonrol, nem tudtam a ruhaimat elhozni es kb egy valtoruham van mindenbol..

Nem tudom merjek e menni, de csak egy honapot kellene kibirnom penz nelkul. Semmi nem kot ide engem es nem tudok boldogulni.

Te a helyemben mennel?


2023. máj. 15. 21:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%

Nyugi. Akkor nem hívna aki intézi neked.


Elmondom neked, egyik kolléganőm középfokú német nyelvvizsgaval ment ki 10 éve Ausztriába.


Senki nem tudott magyarul, ő pedig rohadtul nem értette az osztrák akcentussal beszélt nemet.


10 kilót fogyott az első hetek idegességeben.


Mostanra ő a hotel HR menedzsere.


Úgyhogy menj és járj te is sikerrel!

2023. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogyan döntöttél:D irigylem azokat az embereket akik csak így bele mernek vágni az ismeretlenbe
2023. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Én is kijöttem. 100k forinttal. De nekem ugye kaját fizetni kellett magamra. Már új autóm van azóta, azzal járok haza pár havonta. Bár én némtben vagyok.
2023. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
12. Ha lenne penzem semmi felelem nem lenne bennem a nyeltudas miatt sem. Csak a penzhiany miatt felek es izgulok nagyon
2023. máj. 15. 22:00
 15/28 A kérdező kommentje:
De a baratom is ugyanabban a hotelban van ez mondjuk nyugtat
2023. máj. 15. 22:01
 16/28 anonim ***** válasza:
73%
Én Belgiumban. A pénz nem minden, itt sokkal kiegyensúlyozottabb az élet, nincs munkahelyi stressz. Már bánom hogy nem előbb jöttem hanem otthon csak szenvedtem éveket. Angol nyelvtudással amúgy elvoltam eddig az alábbi országokban: Belgium, Hollandia, Svájc
2023. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%

Mivel nem igazán vagy más lehetőséged, menj. Ha biztos a munka és megbízható, sok veszítenivalód nincs.

Otthon nincs valaki, akivel jobb a viszonyod és meg tudod kérni, hogy szedje össze a cuccaidat és valahol adja át őket?

2023. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
És mennyi pénzzel éreznéd magad biztonságban?
2023. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
42%
Menj. Fel fogsz tudni állni, és nagyon jót fog tenni neked a totális változás, de csak előre nézz. Az egyváltásból lesz több is, nyugi.
2023. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Annyival h ha kirugnak haza tudjak jonni egy hajlektalanszallora :D ezen most felnevettem de ha nem nevetnék rajta akkor beleorulnek..
2023. máj. 15. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!