Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmenjek pénz nélkül egy...

Elmenjek pénz nélkül egy váltóruhában, külföldre dolgozni ha valójában semmi értelme jelenleg az életemnek? 25L

Figyelt kérdés

Nincs senkim es semmim, laknom sem lesz hol. Egy baratom tud nekem munkat intezni kulfoldon, egy faluban vendeglatasban. Adnak szallast es enni is lehet, amit majd levonnak a fizetesbol. Csak tisztalkodasi szerek kellenek. Csak az a bajom, hogy amikor ki tettek otthonrol, nem tudtam a ruhaimat elhozni es kb egy valtoruham van mindenbol..

Nem tudom merjek e menni, de csak egy honapot kellene kibirnom penz nelkul. Semmi nem kot ide engem es nem tudok boldogulni.

Te a helyemben mennel?


2023. máj. 15. 21:15
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, koszonom a biztatasokat es a jokivansagokat!
2023. máj. 15. 22:06
 22/28 anonim ***** válasza:
42%
15 Akkor nem kérdés.
2023. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Kitana. ***** válasza:
53%
Ha tuti nem kamu a meló, akkor menj mindenképp. Ha ki is rúgnak esetleg 2 hét múlva (de ehhez azért extrém bénának kell lenned), azt gondolom kifizetik, rossz esetben is egy hónapra 900-1000€-t szoktak adni, ennek a feléből meg azért valószínűleg haza tudnál jönni, de ne stresszelj ezen feleslegesen, gyakorold az angolt, amíg ki nem mész és utána is folyamatosan és ennyi.
2023. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Kell az ember külföldön mindenhol ha dolgozol nem rúgnak ki.
2023. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Csak remelni tudom. En megteszek mindent h megfeleljek ott
2023. máj. 15. 22:20
 26/28 anonim ***** válasza:
9%
Menj
2023. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen mennék a helyedben.

Honnan mész és hova, mennyibe kerül onnan hazajutni?

2023. máj. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
nagyon remélem hogy jól vagy és összejöttek a dolgok.
2023. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!