Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg hogy milyen...

Hogy találjam meg hogy milyen karrier való nekem?

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Elsőnek is!


Mit is jelent a karrier ?😏

Na most szerintem lehetne az a kérdés is , hogy valójában mi olyan van az életedben amihez tényleg igazán értesz, és szereted is.

Úgy is fogalmazhatnánk, hogy milyen szakma is való neked?

Szerintem elsőnek is találd meg azt amit szeretnél csinálni, tanuld meg, végezd el egyetemet

és kezdj bele az életbe , építs ki egy vállalkozást. Munkád során ha eléred a céljaidat , el is leszel ismerve. Vezetői pozícióba kerülsz akkor azt nevezhetjük sikernek is.

Persze a lényeg az, hogy tanulj , fejleszd magad

2023. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

1 es válaszoló vagyok


+ Az is fontos , hogy érvényesüljél a választott szakmádban. Csináld jól, foglalkozzál vele.😄

2023. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miben vagy jó, mi érdekel, mit nem szeretnél végezni, mi a rövid-hosszútávú célod? Mi szól mellette/ellene a mellett, ami érdekel? Mit kell tenned még érte, hogy megvalósuljon? Mi az a tevékenység, amiben azt érzed, hogy az idő nagyon hamar eltelik, de érzed közben, hogy értelmesen, jól tölötted az időt közben?

Írd fel e kérdéseket magadnak, és válaszold meg, majd mérlegelj, vondd le a következtetést.

2023. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy mit akar tőled az élet, gyere el te is jegyellenőrnek.
2023. jún. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mai napig nem tudom, hogy mit dolgoznék szívesen...


De mindig oda lyukadok ki, hogy igazából semmit.

2023. jún. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én megnéztem, miben vagyok jó, mit szeretek csinálni, mi érdekel. Három ilyen dolog van: írás, pszichológia, gyerekek. Írásból hiába szeretném, nem tudok megélni, újságíró szerettem volna lenni egy időben, de már nem. Pszichológus sem lennék, az is igaz, hogy 460+ pontot szinte lehetetlen összehozni, de inkább azért nem, mert túl érzékeny vagyok, nagyon hat rám más hangulata, ha sok negatívat hallok, én is az leszek. Maradtak a gyerekek. Tanító, óvónő kilőve, nagyon rossz az énekhangom, megpróbáltam, emiatt nem vettek fel. Maradt a bölcsis nevelő szakma, ami tényleg nekem való, mert a 0-3 évesek a kedvenc korosztályom :)


Ha ez vigasztal, nem 18 évesen jöttem rá erre, hanem 27 :D Sosem késő :)

2023. jún. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!