Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bántalmazó nézők vagy semennyi...

Bántalmazó nézők vagy semennyi néző?

Figyelt kérdés

Videojáték élő közvetítésből szeretnék megélni. Körülbelül 7 éve űzöm za ipart, sikertelenül. Pár hónapja kezdtek csordogálni a nézők, viszont 13 és 16 év közöttiek. A probléma velük, hogy idióták, zaklatnak, bántanak engem és más nézőimet is. Ha tiltom őket akkor visszaesek oda, hogy nem lesz senki a chaten és beleőrülök a magányba. Ha nem tiltom őket akkor beleőrülök a zaklatásba.

Elég nehéz amúgy is őket tiltani, hisz folyamatosan generálnak új fiókokat, hogy a tiltásokat kerüljék, hisz a platform folyamatosan tiltja őket. Tehéát nem tudnék olyan egyszerűen megszabadulni tőlük.



2023. jún. 7. 09:24
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

#20 Nem keresek munkát mert munka=rabszolgaság az esetek 99%-ban. Anyám tart el. És igen, depressziós vagyok ezért az esetek 99%-ban fáradt vagyok ami miatt kicsit búvalbszott a hangulat. És ja, minden videojátékban a lehető legrosszabb vagyok, nem tudok fejlődni. De próbálkozom, mert az hótziher, hogy nem fogok dolgozni normálisan. Ha belehalok hát belehalok.

És igen, miért hibáztatják mindig az áldozatokat? Senki nem érdemli meg a toxikus bánásmódot.

2023. jún. 7. 14:26
 22/37 anonim ***** válasza:
43%
19: Az az ő hibája, hogy vad idegenek számára nyilvános a fb oldala és a fényképei.
2023. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
És most trollok rabszolgájaként jobb?
2023. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
53%

Milyen áldozathibáztatás?

Ha én berohanok az autók közé és véletlenül elütnek, akkor én vagyok a hibás, akkor is, ha effektíve én lettem az áldozat.

2023. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

22: Mivel álláskereső pozícióban vagyok és nagyritkán jelentkeznem kell állásra szülők nyomására, ezért sajnos valamennyit a facebbok oldalamból muszáj nyilvánosra állítani. 2-3 kép van csak rólam kint, bejegyzések nem nyilvánosak csak szülinapi felköszöntők.

23: Annyiban jobb, hogy heti 15 óra (heti 5 nap, napi 3 óra) a streamelésem, tehát 25 órával keveseb, mint egy teljes idős állás. És én választhatom a játékot, nem főnök mondja meg, hogy mit kell csinálni. Emellett ha nincs kedvem aznap streamelni akkor nem lövöm fel. Munkában ezt nem tehetem meg.

24: Mi??

2023. jún. 7. 14:49
 26/37 anonim ***** válasza:
61%

"Annyiban jobb, hogy heti 15 óra (heti 5 nap, napi 3 óra) a streamelésem, tehát 25 órával keveseb"

. És mennyit keresel vele?


"És én választhatom a játékot, nem főnök mondja meg, hogy mit kell csinálni."

. Aha, de most még nyilvánosan sem mersz streamelni a trollok miatt. Akkor hol itt a nagy szabadság?

Egyébként ha jó a munka, szereti az ember, kreatív, és kap szabadságot a feladat megoldásában.

2023. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Semennyit nem keresek vele. Most kivételesen kaptam egy 20-as subgiftet 7 év alatt, de ennyi. Nincs nagy szabadság, ez a baj és nem tudom mit kéne tennem, hogy elérjem azt, hogy lényegében munka nélkül élek.

"Egyébként ha jó a munka, szereti az ember, kreatív, és kap szabadságot a feladat megoldásában." Tenni kell benne valamit 40 óra/hét? ha igen akkor nincs ott semmi szabadság. Én semmi munkát nem szeretek.

2023. jún. 7. 15:05
 28/37 anonim ***** válasza:
71%
26. A kapitalizmust nem arról szól hogy a kisember (te és én is ) jól éljünk, remélem tudod.. :D
2023. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
46%

"Tenni kell benne valamit 40 óra/hét? ha igen akkor nincs ott semmi szabadság. Én semmi munkát nem szeretek."

. Szabadság mindenhol van.

De azt ugye érted, hogy Te is csak akkor fogsz megélni videójáték streamelésből, ha csinálod? :D Ha csak akkor csinálod, ha kedved van hozzá, akkor abból nem lesz semmi. Ehhez elszántság kell.


"A kapitalizmust nem arról szól hogy a kisember (te és én is ) jól éljünk, remélem tudod.. :D"

. Én nem vagyok kisember.

2023. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
78%
Ha még a húgáról is írt volna, eskü azt hinném, hogy Martin.
2023. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!