Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bántalmazó nézők vagy semennyi...

Bántalmazó nézők vagy semennyi néző?

Figyelt kérdés

Videojáték élő közvetítésből szeretnék megélni. Körülbelül 7 éve űzöm za ipart, sikertelenül. Pár hónapja kezdtek csordogálni a nézők, viszont 13 és 16 év közöttiek. A probléma velük, hogy idióták, zaklatnak, bántanak engem és más nézőimet is. Ha tiltom őket akkor visszaesek oda, hogy nem lesz senki a chaten és beleőrülök a magányba. Ha nem tiltom őket akkor beleőrülök a zaklatásba.

Elég nehéz amúgy is őket tiltani, hisz folyamatosan generálnak új fiókokat, hogy a tiltásokat kerüljék, hisz a platform folyamatosan tiltja őket. Tehéát nem tudnék olyan egyszerűen megszabadulni tőlük.



2023. jún. 7. 09:24
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

29. Milliárdos vagy mint Orbán? :)


Akkor nem lennél kisember. Vagy te vagy Bill Gates?

2023. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

31: Lehet hogy Ő az. Neki kellenek a rabszolgák a társadalomba.

https://www.youtube.com/shorts/VtQcYL3wVPo

2023. jún. 7. 16:22
 33/37 anonim ***** válasza:

Egy dolgot mondj meg kérlek. Oké, ebből akarsz megélni. Stimmt.


Nekem miért érné ez meg, mint néző? Mivel nyújtsz nagyobb vagy több élményt, mint nagyobb videósok? Mert ha csak nincs felesleges legalább 3-4 milliód setupra biztos nem hozod azt a szintet, mint ők. De jó, tegyük fel h nézlek, mert minőségi a tartalom. Te mint videós mit teszel hozzám? Szórakoztatsz? Nevetek rajtad? Vagy szekunder szégyenérzetet keltesz bennem, mint Herby hogy valami csövest támogatnék a nézésemmel?


Az kiba$zott nagy tévedés, hogy a videós csak videózik... Nem! Sokan ezt eleinte hobbiból csinálták munka mellett. Aztán elkezdtek befektetni jó lassan. Új kamera, vettek egy mikrofont, fények, új gép. A legtöbb nagy videósnak szó szerint a legtöbb néző végig kisérte a növekedését. Mert látták, hogy tesz érte és szereti csinálni. Mellé megtanultak videót vágni több technikával, fizettek grafikusnak csatorna grafikáért, cégekkel szerződtek, igen komoly megkötésekkel szponzorált tartalmat reklámoztak (ki jobban, ki rosszabbul).

Lehetsz akárhány éves, de fejben csak egy kisgyerek vagy. Akikhez tartozni akarsz konkrétan most becsülted le a munkájukat ilyen hozzáállással.


Ha évek óta csinálod, de nem néznek lehet el kéne gondolkozni hogy miért...

2023. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
58%
#33 A 21-es válasz mindent elmond.
2023. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
69%
Remélem a szüleid kidobnak otthonról.
2023. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
55%
Liza96 alt profiljq
2023. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

36. Azt sem tudom ki ez, és nem vagyok férfi.


Szimplán én is játszom és követek 1+2 híresebb streamert is. Érdekes, ott bannolják végleg aki rontja a levegőt.

2023. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!