Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha erőltetik, hogy...

Mit tegyek ha erőltetik, hogy legyen már barátnő?

Figyelt kérdés

Lassan 21 éves vagyok, nincs barátnőm, nem is volt, tudom, hogy jót akarnak nekem, de ez túlzás már. Elment a kedvem a barátnőszerzéstől/csajozástól is, nővérem is ezzel csesztet, hol ott neki se volt kapcsolata, mondja, hogy volt titokba, de szerintem blöff. Apám is ezzel van néha, mert a 27 éves ismerőse magányos, depressziós, hogy nem tud társat szerezni maga mellé, ezt megértem, de egyszerűen nem jelenti azt, hogy velem is ez lesz, meg erőltetni se akarom. Nincs nagyon lánybarátom, elég félénk is vagyok, introvertált, de igazából tudnák a lányokkal azért beszélni talán, csak az a cold approach-ot azt nem merném, nem is szeretem.


A másik az, hogy beszédhibás is vagyok, nem dadogok hanem selypítek. Kiskoromtól van ez, elkezdtem járni beszédtanárhoz, mondtam nővéremnek, hogy ha próbálnák is csajozni, a beszédhibám miatt hát eléggé hátrányba lennék, arra a válasza az volt, hogy jobban kéne artikulálnom. Szeret okoskodni, egyszerűen ha nem tudok egy bizonyos betűt kiejteni, mint pl. Az S betű, artikulálhatok akármennyit, nem fog változtatni jelentősen semmi.


Néha tele van a tököm az okoskodásával meg minden. Szereti osztani az észt, de ahhoz tudás kéne... Lényegében most mit tegyek a szólásaik ellen? Anyum mondja, hogy majd lesz, még nem állok készen, meg első a karrier, de nekik aztán lehet mondani. Idegesítő nagyon.


2023. jún. 18. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a füled mellett és mindig tudatosítsd magadban, hogy nem piszkálni akarnak, hanem jót. Ez a téma nem úgy működik, hogy ma este vacsora mellett megint elmondják, hogy kéne egy barátnő, aztán holnap hazaállítasz eggyel. Azt tanácsolom, hogy legyél nyitott, akivel meg lesz a közös hang azt nem fogja érdekelni a beszédhibád sem!
2023. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyit pontosítanák, hogy nővérem nem teljesen buta, ahogy én se vagyok nagyon okos, csak idegesítő egyszerűen, hogy erőltetik.
2023. jún. 18. 16:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

- Pisti, mikor lesz már csajod?

- Amikor neked pasid, Manyi.

2023. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Mondd nekik, hogy a korodbeli fiuk majd' harmada incel, ugyhogy nincs itt semmi latnivalo....



Amugy geomaxxolj, ismerkedj polineziai lanyokkal, az ottani nyelvekben keves a massalhangzo. Peldaul a hawaii nyelvben nincs se S se SZ hang :)



39F incel

2023. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy fiú vagy már, meg tudod mondani, hogy "hagyjál békén", ha erről kérdeznek.
2023. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit kérdeznék vissza, hogy szerintük a szerelmet lehet erőltetni?
2023. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Menny rá a gyogyulashangja.com ra kérj imát telefonon Magyari Lászlótól a sejpítésre. Sokan meggyogyulnak.
2023. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kérdezgetnek. Megmondom hogy lapozzunk ez a dolog nekem nem megy. Tanulàsban viszont jó vagyok arról kérdezhetnek :)
2023. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tanulasban en is jo voltam :)



39F incel

2023. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!