Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 körüli nőknek nem ciki,...

40 körüli nőknek nem ciki, hogy majdnem mindannyian egyedül maradnak nyakukon a gyerekkel/gyerekekkel, míg az apák vígan élik az életüket?

Figyelt kérdés
Én is 40-es nő vagyok és nagyon jól döntöttem szerintem, hogy nem szültem gyereket. Katasztrófa, amilyen sorsokat látok a környezetemben.
2023. jún. 18. 17:27
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
9-es neked is igazad van és szerencséje az anyukádnak, hogy a rendes, lelkiismeretes gyerekek közé tartozol. Viszont ismerek sok olyan gyereket, aki inkább ahhoz a szülőhöz húz, aki lelépett és időnként ígéretekkel hülyíti a gyereket. A nő meg szenved vele 20+ évet és mégis az apuka a jó, az anyuka pedig a gonosz, mert ő próbálja fegyelmezni, nevelni a gyereket.
2023. jún. 18. 18:14
 12/26 anonim ***** válasza:
11%

#7 kétlem hogy nő lennél, pláne olyan nő akinek lakása és egzisztenciája van. Mert az olyan nő nem ír ilyen szánalmas hülyeségeket hogy kiszolgáltatott lenne a férfinak ha szülne. Mitől lenne? A lakás az övé, a pasit akkor rúgja ki belőle amikor akarja, a jó álláshoz meg jó GYED jár. A lejárta után bölcsőde és lehet visszamenni a szuper munkahelyünkre.

Azt meg inkább jobb nem is minősíteni hogy milyen már az amikor egy állítólagos nő úgy beszél az - akár csak képzeletbeli - gyerekeiről is hogy "ottmaradnának a nyakán". Te csak egy nyomorult incel troll vagy, vagy egy megkeseredett, soha senkinek nem kellett idősebb nő.

2023. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

12-es jogodban áll azt gondolni rólam, amit akarsz. Fényképet nem fogok küldeni magamról, hogy elhidd. De ha incel lennék, akkor nyilván felvállalnám egy ilyen anonim oldalon, nem?

Egy nő miért ne gondolkodhatna így? Van, aki a gyerekekben csak a nyűgöt látja. Ott rinyálnak az ember nyakán, mindent a nőnek kell csinálni, közben a férfi meg igyekszik eljárni otthonról. Attól hogy van lakásom és pénzem még nem jelenti azt, hogy bevállalnám ezt az alantas, elnyomott szerepet.

2023. jún. 18. 18:26
 14/26 anonim ***** válasza:
39%

Elég szomorú, hogy nagyon sok ilyen eset van és sokszor értelmes, addig jónak hitt családban is előfordul ez. Mondjuk a pasikat sem irigylem, amikor 50-60 között kell megint 1-2 gyereket pénzelnie, mindez azért mert neki fiatalabb csaj kell.

Persze ha egy nő akar fiatalabb pasit, akkor rögtön el van hordva mindennel, hogy képzeli. Pedig ha a pasiknak jár a fiatal csajszi, akkor ne legyen már gond az sem, ha egy középkorú nő fiatalabb sráccal akar együtt lenni.

2023. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
12%

#13 a gyereknevelés nyűgét láthatod, tök oké ha valakinek ez nem jön be. De ez a rinya hogy neked mindened megvan, de nem akarsz kiszolgáltatott lenni, pöppet nevetséges. Amúgy nyilván nincs semmid ha ennyire ostoba vagy :D

Amúgy mi a kérdésed? Mert nem kérdést írtál ki, hanem csak buksisimit vársz arra hogy negyvenes gyerektelen vagy és ismerje el itt mindenki a sok eszedet hogy nem szültél, nincs a nyakadon gyerek 🤷

Nesze egy jutifali 🍪

2023. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15-ös gondolom azért acsarkodsz itt velem, mert pont bele találtam a témába és te is a 40-es egyedülálló anyukák táborát gyarapítod. A kérdésem az volt, hogy nem ciki ez nektek? Meg ilyen ratyi társkeresőn egyszer direkt végig néztem a kínálatot, kb 100-ból 98 nőnek ott lóg az oldalán a puja, aztán keresik az új apuka jelölteket. Szerintem rohadtul szánalmas.
2023. jún. 18. 18:40
 17/26 anonim ***** válasza:
23%

#16 köszi szépen hogy egyre inkább láttatod hogy egy nőgyülölő troll vagy. A pujázás is árulkodó.

Drágaszág, házas kétgyerekes vagyok. Sose szorultam arra hogy tarskeresőn áruljam magam, úgyhogy erről nem tudunk beszélgetni, de te áruld csak magad tovább nyugodtan negyvenes soha senkinek nem kellőként 🤷 (bár még mindig tartom hogy férfi provokátor vagy).

Amúgy a kérdésedre válaszolva, társkeresés szempontjából cikibbnek tartanám ha negyvenes hajadon lennék, mint azt hogy negyvenes elvált anya. Ugyanez a véleményem férfifronton is.

2023. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
37%

17

tuti hogy férfi vagy. Idáig érezni az incelszagod :D

2023. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
34%

Nem mutatja meg mindenki a valóságot az elején.


Olvastam, hogy az átlagember 3 hónapig képes megjátszani magát. Onnantól kezd nehéz lenni. Illetve rengeteg férfi akkor kezd el verni, amikor teherbe esik a nő, pont amiatt, amit írtál, akkor már csapdába esett.


Akárhova mész, mindehol hazugságra buzdítják az embereket társkereséskor. Miért nem az a hibás, aki hazudik? Miért hiszi magát mindenki profilozónak?

2023. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18%

#21 még még még még, ennyi nem elég! 🎤

Írj még többet amiből mindenki látja hogy csak egy nyomi incel vagy :D

Puszi a strandról, nem főzök 🤡

2023. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!