Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek nagy része valami...

Az emberek nagy része valami álomvilágban él?

Figyelt kérdés

Nem egy ehez hasonló kérdést láttam már. Mindenhol lepontozzák aki azt írja hogy nem volt jó, aki meg azt írja milyen jó volt maxra potnozzák. Ti valami rózsaszín álomvilágban éltek ahol minden rendben van és pánik közeli állapotba kerültök ha valami negatívat olvastok?

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..


2023. jún. 21. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez két nagyon szubjektív kérdés, mindenki máshogy éli meg a fiatalkorát, szóval fogalmam sincs, mit akartál ezzel a kérdéssel.
2023. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az hogy bosszant hogy az emberek ilyen boldogságbuborékból okoskodnak! Maga nevébe beszéljen ne a "többség" meg a saját nevében!
2023. jún. 21. 21:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen buborékban vagy?
2023. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én a valóságban élek.
2023. jún. 21. 21:36
 5/14 A kérdező kommentje:
Vajon miért van az egekben a tizenéves korban elkövetett öngyilkosságok száma? Ha olyan szép lenne nem lenne annyi öngyilkos.
2023. jún. 21. 21:38
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Még egyszer: mindenki máshogy éli ezt meg.

Te milyen alapon vonod kétségbe, ha valaki boldog?

2023. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván mindenkinek máshogy alakul az élete, így másik időszak lesz a kedvence, így az ilyen kérdéseknek nincs sok értelme az ilyen kérdésnek.
2023. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Az első kérdésnél konkrét ugyanaz a kettő (2) ember pontozta le a válaszokat. Néhol volt egy harmadik is. A másik kérdésnél szintén 1 negatív és 1 félig-meddig hasznosos szavazó volt jellemzően. Mindössze egy válaszra érkezett sok negatív szavazat, de az olyan is volt. Kicsit erős ez alapján kiírni egy kérdést arról, hogy milyen "az emberek nagy része".
2023. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy a másodiknál a hatosnválaszolóval miért nincs gondja senkinekm
2023. jún. 22. 08:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy éli meg.


Oké én boldogságbuborékban élek, és mindigis abban éltem. De miért gondolod, hogy az én valóságom kevésbé valóság, mint a tied?

Téged mi akadályoz abban, hogy boldog legyél?


Szerintem az esetek 95+%-ában az ember a felelős a saját boldogságáért, a maradék esetben valami borzalmas tragédia történik, amelyre nincs hatásunk (lezuhan a szülők repülője, leég a ház, rablás, erőszak, betegség, fogyatékosság stb.)


Merthogy az alábbiakat megválaszthatod:

- kik a barátaid

- mit csinálsz szabadidődben

- mit tanulsz/mi leszel, ha nagy leszel

- ki a párod, milyen a kapcsolat


Tehát röviden azt, hogy mivel, hogyan és kikkel töltöd az idődet. Mindent megválaszthatsz.


Szerintem amúgy az egyetemista/kolis évek a legjobbak.

2023. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!