Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen álomvilágban élnek a...

Milyen álomvilágban élnek a "normális" emberek?

Figyelt kérdés

Nyilván ebben a rohanó világban nem könnyű nyugodt természetűnek, melankólikusnak lenni viszont nem értem hogy tud valaki szinte egész nap pörögni?

Nem látják meg a természetet ami körülveszi őket, állandóan szükségük van társaságra, és a sok hülyeséget sem bírom megérteni amit képesek összebeszélni de egészen más világban élek én ezektől az emberektől. Szeretek egyedül lenni, szeretem az olyan embereket akik olyanok mint én, de ritka. Magányosnak érzem magam de nem tudnék olyan lenni mint a többség. Valahogy nekem ez a mai világ nem tetszik. Miért nem nyugodtak és csendesek az emberek, minek kell olyan zajosnak lenni?


2022. nov. 3. 03:29
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Sokan nem bírják a semmittevést. Mi ebben az álomvilág?
2022. nov. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

#1 Nem semmittevésről volt szó, meg lustálkodásról. Simán csak szeretne értelmes életet élni a kérdező, mint én is. Ezt egy "magadfajta" nem fogja tudni megérteni, nem rossz értelemben mondva.


Kérdező, nem vagy egyedül, én is ettől szenvedek.

2022. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!