Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire felnőttesek...

Miért ennyire felnőttesek ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Most néztem facebookon ismerőseimet, illetve másokat hogy mennyire felnőttesek. Pedig 2000 körül születtek.

Ezzel szemben néhány éve, 2016-ban még tiszta kisgyerekesek(!) voltak. Hogy lehet ez?



2023. júl. 10. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki 2000 körül született, az 23 éves kb. Miért ne lehetnének felnőttesek? 16 éves és egy 23 éves közt pont az a különbség, hogy felnő.
2023. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

1999-ben születtem, azaz idén vagyok huszonnégy éves. A szó minden értelmében felnőtt vagyok, miért is ne viselkednék akár én, akár bármelyik kortársam úgy? (Bár nem számomra nem egyértelmű, hogy mit értesz pontosan "felnőttes viselkedés" alatt).

Régebben sokkal hamarabb értek meg az emberek, hiszen rá voltak kényszerítve. Ma már kényelmesebb a világ (legalábbis a nyugati felén), egy mai huszonöt éves sokkal "gyerekesebb", mint egy száz, kétszáz éve élt huszonöt éves (általánosítva), hiszen régebben keményebb világ volt sok szempontból.

24/N

2023. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehat 23 eves felnottek. Es pontosan evrol evre sokat valtozhat az ember ennyi idosen. Foleg fiuk.
2023. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már megint a "28 évesen ugye még pici fiúcska vagyok? 🥺👉👈" retardált? És ezzel a retardáltokat sértem meg... Egy 23 éves már bőven felnőtt, elvárható tőle hogy felnőttként viselkedjen.
2023. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!